arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۷۲۴۱
تاریخ انتشار: ۵۳ : ۱۲ - ۲۹ اسفند ۱۳۹۸

از بلیت های کاغذی یکبار مصرف استفاده نکنید

یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: علی‌رغم شیوع ویروس کرونا، عده‌ای از شهروندان همچنان از بلیت‌های کاغذی اتوبوس و مترو استفاده می‌کنند. وی همچنین افزود: متأسفانه نمی‌توان جلوی این کار را گرفت، زیرا عده‌ای از شهروندان با استفاده از کارت بانکی خود، از طریق دستگاه‌های نصب شده در ایستگاه‌های اتوبوس‌های تندرو و مترو، بلیت یکبار مصرف دارای QR Code تهیه می‌کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران  در پاسخ به این پرسش که علی‌رغم شیوع ویروس کرونا، در برخی از ایستگاه‌های اتوبوس‌‌های تندرو و مترو همچنان از بلیت‌های کاغذی استفاده می‌شود، گفت: نمی‌توانیم به مردم اجازه ندهیم که در ایستگاه‌های اتوبوس‌های تندرو و مترو از بلیت‌های کاغذی استفاده نکنند، چرا که ممکن است عده‌ای از آن‌ها کارت بلیت نداشته باشند و مجبور به استفاده از بلیت‌های کاغذی یکبار مصرف شوند.

وی ادامه داد: با توجه به ورود بیماری کرونا به کشور و به منظور پیشگیری از شیوع هر چه بیشتر این ویروس، توصیه ما به مردم این است که از بلیت‌های کاغذی یکبار مصرف استفاده نکنند، چرا که نه تنها برای خودشان بلکه برای دیگران هم خطرناک است.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: متأسفانه نمی‌توان جلوی این کار را گرفت، زیرا عده‌ای از شهروندان با استفاده از کارت بانکی خود، از طریق دستگاه‌های نصب شده در ایستگاه‌های اتوبوس‌های تندرو و مترو، بلیت یکبار مصرف دارای QR Code تهیه می‌کنند، اما به طور کلی از مردم تقاضا می‌کنیم که در این شرایط از کارت بلیت‌ خود استفاده کرده و به پیشگیری از ویروس کرونا کمک کنند.

نظرات بینندگان