arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۷۲۸۵
تاریخ انتشار: ۰۷ : ۱۷ - ۲۹ اسفند ۱۳۹۸

انتقاد تند مجیدی از تصمیم وزارت ورزش: مگر استقلال آزمایشگاه است؟

فرهاد مجیدی، سرمربی تیم استقلال تهران در واکنش به اتفاقات اخیر در این باشگاه گفت: این تصمیم‌های نادرست مدیریتی را چه کسی برای استقلال می‌گیرد؟ چطور به این نتیجه می‌رسید که سرمایه‌دار برود و کارمند بیاید؟! پولدار برود و بی‌پول بیاید؟! آیا نمی‌دانید استقلال بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان پول نقد فوری برای چند هفته آینده به خاطر بدهی‌های دادگاهی نیاز دارد؟! آیا نمی‌دانید بازیکنان من بدون یک ریال دریافتی شب‌ عید به خانه‌هایشان رفتند؟ آیا می‌دانید فقط پرداخت ۲۰ درصد قراردادهای این بازیکنان یعنی ۱۰ میلیارد تومان پول؟
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

در ماه اخیر باشگاه استقلال همانند ماه‌های گذشته مجددا شاهد تحولات مدیریتی بود و علی فتح الله زاده در کمتر از سه هفته انتخاب به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تصمیم به استعفا گرفت و روز گذشته دو عضو دیگر به تمام اعضای جدید هیات مدیره باشگاه معرفی شدند.

این اتفاقات در روزهای اخیر سبب شده تا سرمربی جوان این تیم واکنش تندی به تصمیمات در راس باشگاه داشته باشد.

فرهاد مجیدی نوشت: «این تصمیم‌های نادرست مدیریتی را چه کسی برای استقلال می‌گیرد؟ چطور به این نتیجه می‌رسید که سرمایه‌دار برود و کارمند بیاید؟! پولدار برود و بی‌پول بیاید؟! آیا نمی‌دانید استقلال بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان پول نقد فوری برای چند هفته آینده به خاطر بدهی‌های دادگاهی نیاز دارد؟! آیا نمی‌دانید بازیکنان من بدون یک ریال دریافتی شب‌ عید به خانه‌هایشان رفتند؟ آیا می‌دانید فقط پرداخت ۲۰ درصد قراردادهای این بازیکنان یعنی ۱۰ میلیارد تومان پول؟

می‌شنوم که می‌گویند چرا مربی در امور مدیریتی اظهار نظر می‌کند. کدام امور مدیریتی؟ کدام ساختار؟ کدام تشکیلات؟ آیا منظورتان یک ساختمان در سعادت آباد است و یک تیم ۴۰ نفره که هر روز باید برای دو ساعت تمرین به یک گوشه از تهران اسباب کشی ‌می‌کند؟

دو ماه است که سکوت کردم تا شاید تصمیم گیرنده‌ها کاری کنند اما از سکوتم سو استفاده می‌کنند. ترکیب آقای خلیل‌زاده و موسوی در این وانفسای بی‌پولی چه نیازی به تغییر داشت؟ کار را به جایی رساندید که آدم شک کند مبادا این تصمیم‌ها عمدی است؟ آیا درد استقلال مصاحبه است یا بی‌پولی و دروغگویی و رفتارهای عوامفریبانه؟ مگر استقلال آزمایشگاه است که آن را تبدیل به جایی برای آزمون و خطای مدیریتی کرده‌اید؟»

منبع: ایلنا
نظرات بینندگان