arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۷۳۳۴
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۲۰ - ۲۹ اسفند ۱۳۹۸

رئیس پلیس راهور: کاهش 40 درصدی ترددهای نوروزی نسبت به مدت مشابه

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از کاهش ۴۰درصدی ترددهای نوروزی نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد. وی با اشاره به شیوع کرونا در کشور و ضرورت قطع زنجیره انتقال این بیماری گفت: گرچه ترددها کاهش یافته اما لازم است که مردم از پویش در خانه بمانیم بیشتر حمایت کنند و در خانه بمانند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سردار سید کمال هادیاننفر درباره وضعیت تردد در جاده‌های کشور اظهارکرد: نتایج بررسی‌های به عمل آمده از میزان ترددهای سطح کشور طی ۲۴ساعت گذشته حاکی از آن است که طی این مدت میزان ترددهای نوروزی کاهش ۴۰درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل داشته است.

وی با اشاره به شیوع کرونا در کشور و ضرورت قطع زنجیره انتقال این بیماری گفت: گرچه ترددها کاهش یافته اما لازم است که مردم از پویش در خانه بمانیم بیشتر حمایت کنند و در خانه بمانند.

هادیانفر افزود: از هموطنان می‌خواهم که که با توجه به اینکه هر فردی به نوبه خود در عدم انتقال و عدم شیوع ویروس کرونا سهم دارد، از انجام سفر پرهیز کنند. علاوه بر آن حضور در جاده‌ها احتمال وقوع تصادفات رانندگی را نیز افزایش داده و بار مضاعفی بر اقدامات کادر درمان و حتی خود مصدومان و همراهان‌شان وارد می‌کند.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان