arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۸۰۲۶
تاریخ انتشار: ۰۸ : ۲۰ - ۰۴ فروردين ۱۳۹۹

شمار مبتلایان به کرونا در ایالت نیویورک از مرز 20 هزار نفر گذشت

اندرو کوئومو فرماندار ایالت نیویورک روز دوشنبه در نشست خبری روزانه خود اعلام کرد که در 24 ساعت گذشته حدود 5000 فرد مبتلا به ویروس کرونا در این ایالت شناسایی شده‌اند و تعداد کل مبتلایان به کرونا در این ایالت اکنون به بیش از 20 هزار نفر رسیده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش تسنیم به نقل از شبکه خبری ان‌بی‌سی، «اندرو کوئومو» فرماندار ایالت نیویورک روز دوشنبه در نشست خبری روزانه خود اعلام کرد که در 24 ساعت گذشته حدود 5000 فرد مبتلا به ویروس کرونا در این ایالت شناسایی شده‌اند و تعداد کل مبتلایان به کرونا در این ایالت اکنون به بیش از 20 هزار نفر رسیده است.

به گفته فرماندار ایالت نیویورک، حدود 13 درصد از مبتلایان به ویروس کرونا در این ایالت به دلیل نیاز به مراقبت‌های بیشتر در بیمارستان بستری شده‌اند که یک‌چهارم از آنها در بخش‌های آی‌سی‌یو تحت مراقبت قرار گرفته‌اند.

فرماندار ایالت نیویورک با اشاره به اینکه روند صعودی آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این ایالت طی روزهای آینده نیز ادامه خواهد یافت، تأکید کرد: «این بحران به این صورت نیست که ما فردا بیاییم و بگوییم مژده، مژده! همه چیز طی دو هفته حل شد. این واقعیت نیست و گفتن این حرف‌ها برای جامعه تبعات منفی دارد.»

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان