arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۸۵۶۶
تاریخ انتشار: ۳۴ : ۱۷ - ۰۷ فروردين ۱۳۹۹

فرماندار: ضد عفونی نهاوند به شرط رفتن مسافران

فرماندار شهرستان نهاوند از مسافران درخواست کرد شهر را ترک کنند و گفت: از پذیرش مهمانان نوروزی معذوریم و ماندن مسافران را حتی برای یک روز در شهر به صلاح نمی دانم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مراد ناصری در حاشیه رزمایش دفاع بیولوژیک در نهاوند، اعلام کرد: هدف از این رزمایش ضدعفونی و گندزدایی شهرستان نهاوند با حضور لشگر ۲۹ نبی اکرم)(ص و قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه در نهاوند است.

وی ضمن تقدیر از فعالیت خالصانه سپاه و ارتش اظهار کرد: از امروز تا پایان تعطیلات عملیات ضدعفونی در تمامی نقاط شهری و روستایی با نظارت شبکه بهداشت و درمان صورت می‌گیرد چرا که معتقد هستند باید شهر پاک‌سازی‌ از مهمانان و مسافران نورزی شده باشد.

فرماندار نهاوند تصریح کرد: به‌ تمامی بخشداران، دهیاران اعلام‌شده از امروز به بعد کار سم‌پاشی و ضدعفونی تنها برای مناطق شهری و روستایی انجام می‌شود که مهمانان را با احترام برای ترک شهرستان بدرقه کرده باشند.

وی خاطرنشان کرد: مهمان عزیز با توجه به تجدید دیدار صورت گرفته لطفاً از نهاوند خارج شوند چرا که ماندن این عزیزان از امروز به بعد به صلاح ایشان و شهرستان نیست پس تقاضا داریم از این بیشتر با سلامت و جان مردم بازی نکنند وهر چه زودتر شهرستان را ترک کنند.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان