arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۸۸۰۲
تاریخ انتشار: ۵۲ : ۲۲ - ۰۸ فروردين ۱۳۹۹

هدیه مقام معظم رهبری به مردم سیل‌زده کرمان برای خرید لوازم خانگی

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از هدیه مقام معظم رهبری برای خرید لوازم خانگی برای مردم سیل‌زده کرمان توسط سپاه خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سردار حسین معروفی با اشاره به اقدامات سپاه در مناطق سیل‌زده استان کرمان اظهار داشت: زهکلوت کانون بحران سیل در جنوب استان بود و خسارات زیادی به مردم این منطقه وارد شد که سپاه اقدامات زیادی را برای مردم محروم این منطقه آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه در سیل اخیر به سبب اینکه سیل وارد خانه و کپرهای مردم شده بود آسیب زیادی به وسایل زندگی مردم وارد شد افزود: در بعضی نقاط مشاهده شده بود که تمام زندگی یک خانوار چند گوسفند بود که در سیل تلف شده بودند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان افزود: باهماهنگی‌های انجام شده مقرر شد 500 راس دام توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به مردم مناطق سیل‌زده رودبارجنوب که دام آنها در سیلاب تلف شده اهدا ‌شود.

وی با اشاره به آسیبی که اسباب و وسایل زندگی سیل‌زدگان وارد شده بیان کرد: سوله بزرگی در اختیار بسیج سازندگی گذاشته شده و با فراخوانی که داده شد تعمیرکاران لوازم خانگی از سراسر منطقه گرد هم آمدند تا وسایل زندگی سیل‌زدگان را تعمیر کنند.

سردار معروفی با اشاره به اینکه همزمان گروهی در منطقه در حال پایش میزان خرابی لوازم خانگی سیل‌زدگان هستند گفت: خبر خوبی که برای مردم مردم آسیب‌دیده این منطقه داریم هدیه حضرت آقا به مردم سیل‌زده استان کرمان است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری مبلغی را در اختیار سپاه قرار دادند تا نسبت به خرید لوازم خانگی برای مردم آسیب‌دیده اقدام کنند افزود: تا کنون نزدیک 500 اجاق گاز، 500 قالی، 500 سرویس قابلمه، 500 پنکه رومیزی و 300 شده است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: این لوازم خانگی در حال اعزام به منطقه است تا براساس پایش انجام شده به دست نیازمندان واقعی برسد.

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان