arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۴۱۷۵۰
تاریخ انتشار: ۳۶ : ۱۸ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۹

قربانیان کرونا در بریتانیا به مرز ۱۰ هزار نفر رسید / ۹۱۷ قربانی کرونا در ۲۴ ساعت

قربانیان کرونا در بریتانیا طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۱۷ نفر افزایش یافت تا مجموع قربانیان کرونا در این کشور به ۹ هزار و ۸۷۵ نفر برسد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

درحالی که مقامات بریتانیا روز شنبه تعداد قربانیان ویروس کرونا در این کشور را طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۱۷ نفر اعلام کرده‌اند یکی از قربانیان این ویروس پسر بچه‌ایی ۱۱ ساله بوده که هیچ مشکل جسمانی حادی نداشته است.

این در حالی است که تعداد قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا روز گذشته ۹۸۰ نفر بوده و بالاترین آمار قربانیان کرونا طی یک روز در بریتانیا به شمار می‌آمد.

سازمان بهداشت ملی انگلیس گزارش داد که طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۲۳ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور در بیمارستان‌های انگلیس جان خود را از دست دادند.

سن کسانی که جان خود را از دست داده‌اند از ۱۱ سال تا ۱۰۲ سال بوده و ۳۳ نفر از این افراد که سن آنها ۲۹ تا ۹۴ سال بوده هیچگونه مشکل جسمانی قابل توجهی نداشته‌اند.

اسکاتلند نیز طی ۲۴ ساعت گذشته از مرگ ۴۷ نفر از مبتلایان به کرونا در این کشور خبر داده تا مجموع قربانیان کرونا در این کشور به ۵۴۲ نفر برسد.

قربانیان کرونا در بریتانیا در حالی افزایش یافته که مقامات این کشور از مردم این کشور درخواست کرده‌اند با وجود گرم شدن هوا از بیرون آمدن از خانه‌هایشان خودداری کنند اما با این وجود مردم این کشور به پارک‌های انگلیس سرازیر شده و پلیس‌های اسب سوار این کشور را مجبور کرده تا وارد عمل شوند.

منبع: فارس
نظرات بینندگان