arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۴۲۴۳۰
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۱۹ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۹

عبدالحسین مختاد، نشان طلای جایزه جهانی موسیقی را از آن خود کرد

سیدعبدالحسین مختاد (خواننده و آهنگساز ایرانی) جایزه جهانی موسیقی ۲۰۲۰ را از آن خود کرد. سایت جایزه جهانی موسیقی ضمن اعلام تمامی برندگان سال ۲۰۲۰ روی خروجی خود نام و تصویر عبدالحسین مختاباد را نیز در میان نه برنده اصلی جایزه طلایی قرار داده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سیدعبدالحسین مختاباد (خواننده و آهنگساز) نشان طلای رقابت‌های ۲۰۲۰ جایزه موسیقی جهانی را برای اثر «از شرم در حجاب» نصیب ایران کرد.

سایت جایزه جهانی موسیقی ضمن اعلام تمامی برندگان سال ۲۰۲۰ روی خروجی خود نام و تصویر عبدالحسین مختاباد را نیز در میان نه برنده اصلی جایزه طلایی قرار داده است.

در میان برندگان نشان طلای این رقابت‌ها، موزیسین‌هایی از کشور‌های آلمان، آمریکا، صربستان ایتالیا، انگلیس و چین نیز قرار دارند. جایزه جهانی موسیقی از سال ۲۰۱۱ تاسیس شد و در طی همین مدت کوتاه توانست خود را به عنوان نهادی معتبر و بین‌المللی برای معرفی موزیسین‌های مستقل بشناساند.

جایزه موسیقی جهانی هر ساله به نه نفر نشان طلا و به صد تن نشان نقره و نیز به ۵۰ تن نشان برنز اعطا می‌کند.

از ایران احمد میرمعصومی نیز در جمع صد نفری قرار دارد که نشان نقره دریافت کردند و شاهین یوسف‌زمانی در میان ۵۰ نفری قرار دارد که نشان برنز گرفته‌اند.

این نخستین بار است که یک ایرانی در این رقابت‌ها جایزه طلایی می‌گیرد. سال گذشته مسعود رضایی نیز برای اثری جایزه نقره‌ای این رقابت‌ها را از آن خود کرده است.

عبدالحسین مختاد، نشان طلای جایزه جهانی موسیقی را از آن خود کرد

منبع: ایلنا
نظرات بینندگان