arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۵۰۲۸۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۱۹ - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹

احتمال واریز بیمه بیکاری کرونا تا قبل از عید فطر/ ثبت شماره حساب بعد از دریافت پیامک تأیید

مدیرکل بیمه بیکاری وزارت کار گفت: پیامک درخواست شماره حساب برای تأیید شدگان نهایی بیمه بیکاری به زودی ارسال می‌شود و می‌توانند شماره حساب خود را در سامانه وارد کنند. وی افزود: تلاش می‌کنیم بیمه بیکاری مشمولان تا عید فطر واریز شود. لیست اسفند و فروردین ماه در اختیار تأمین اجتماعی قرار گرفته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مسعود بابایی، مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار درباره پرداخت بیمه بیکاری کرونا گفت: پیامک درخواست شماره حساب برای تأیید شدگان نهایی بیمه بیکاری به زودی ارسال می‌شود.

به گزارش تسنیم، وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم بیمه بیکاری مشمولان تا عید فطر واریز شود. لیست اسفند و فروردین ماه در اختیار تأمین اجتماعی قرار گرفته است و با توجه به اینکه یک وقفه‌ای در پرداخت داشتیم پرداخت مقرری بگیران با تأخیر بود. این تأخیر از سوی تأمین بودجه از سازمان برنامه و بودجه بود که ۲۲ اردیبهشت ماه اعلام کردند که حدود ۱۲۸۶ میلیارد تومان اعتبار برای بیمه بیکاری تخصیص داده شده است و در اختیار سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید
درخواست ۶۸۷ هزار و ۹۱۱ نفر برای دریافت بیمه بیکاری کرونا تایید شد/ احتمال تعیین تکلیف پرداخت‌ها در هفته جاری

مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار بیان کرد: طبق آخرین مذاکراتی که با سازمان تأمین اجتماعی داشتیم، شرایط برای درج حساب بانکی مهیا شده است. اگر متقاضیان در ۶ بانک حساب بانکی دارند اگر برایشان پیامک درخواست شماره حساب آمد، آن‌ها تأیید شدگان نهایی هستند که بیمه بیکاری اسفند ماه به حساب آن‌ها واریز می‌شود.

بابایی با بیان اینکه ۶ بانک ملی، ملت، صادرات، تجارت، رفاه و سپه اسامی بانک‌هایی است که مقرری بگیران باید در یکی از آن‌ها حساب داشته باشند گفت:متقاضیانی که در یکی از این ۶ بانک حساب دارند باید به سایت بیمه بیکاری که امکان ویرایش اطلاعات را دارد مراجعه کنند و شماره حساب را ثبت کنند. اما حتماً‌باید پیامک شماره حساب برای متقاضیان آمده باشد. اگر تا قبل از عید فطر هم واریز نشود؛ طبق وعده دوستان تأمین اجتماعی در هفته آینده واریز خواهد شد.

وی گفت:اما متقاضیانی که در فروردین ماه بیکار شده اند اگر تا ۳۱ فروردین ماه ثبت درخواست خود را در سایت بیمه بیکاری کرده باشند در دو مرحله یعنی تا ۱۵ فروردین و ۳۱ فروردین برایشان پیامک ارسال شده است، آن دسته از عزیزانی که مشمول نشده اند پیامک جداگانه رفته است و آن‌هایی که مشمول هم شده است برایشان پیامک جداگانه ارسال شده است. لیست فروردین ماه در اختیار سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته است و بعد از پرداخت اسفند ماه به پرداخت فروردین ماه ورود می‌کنند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۲
غیر قابل انتشار: ۰
محسن سلیمانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
0
0
محسن سلیمانی هستم و خواهش میکنم
نظرات بینندگان