arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۵۰۳۰۴
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۲۰ - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹

رییس هیات مدیره استقلال: هنوز استعفای منزوی پذیرفته نشده است / مشکلات باشگاه در حال حل شدن است

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال می‌گوید هنوز با استعفای عضو هیات مدیره این باشگاه موافقت نشده است. خلیل زاده اضافه کرد: من امروز می‌گویم آرام آرام مشکلات باشگاه در حال حل شدن است. از چند روز دیگر هم تمرینات شروع می‌شود. من خودم، چون به کرونا مبتلا شدم مخالف بازی‌ها در این زمان هستم. اما به دلیل دستورات مسئولان باشگاه باید برای بازی کردن آماده شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

اسماعیل خلیل زاده، رییس هیات مدیره باشگاه استقلال اظهار کرد: با توجه به اعلام برگزاری مجدد مسابقات نیاز به یک نشست داشتیم تا مشکلات بازیکنان و تمرینات را بررسی کنیم.

به گزارش ایسنا، او درباره صحبت‌های منزوی درباره مشکلات و بدهی‌های استقلال از سال‌های گذشته هم توضیح داد: درباره صحبت‌های آقای منزوی اطلاعی نداشتم، چون در تراز مالی سال‌های گذشته ندیدم، یعنی قید نشده بود. الان آقای منزوی این موضوع را مطرح کردند که بدهی ۹۰۰ میلیون تومانی تبدیل به حدود ۲ میلیارد شده است. چه اتفاقی افتاده است من نمی‌دانم. در تراز مالی اصلا وجود نداشت.

او در پاسخ به این پرسش که آیا استعفای منزوی پذیرفته شده است یا خیر گفت: استعفا داده، اما تا این لحظه پذیرفته نشده است. حتما وزراتخانه تصمیم می‌گیرد.

خلیل زاده درباره قرارداد جدید این باشگاه با اسپانسر جدید هم بیان کرد: در اولین جلسه بعد از عید به این نتیجه رسیدیم که قرارداد کارگزاری شرکت آریا برتر فسخ شود و کارگزار جدید بیاید. می‌توانیم توافق کنیم و فکر نمی‌کنم مشکلی پیش بیاید. قرارداد ما با آریا برتر داور دارد و داور می‌تواند فسخ کند. دو طرف اگر موافق باشند می‌توانند فسخ کنند.

خلیل زاده اضافه کرد: من امروز می‌گویم آرام آرام مشکلات باشگاه در حال حل شدن است. از چند روز دیگر هم تمرینات شروع می‌شود. من خودم، چون به کرونا مبتلا شدم مخالف بازی‌ها در این زمان هستم. اما به دلیل دستورات مسئولان باشگاه باید برای بازی کردن آماده شود. به نظر من مدیرعامل تلاش می‌کند و باید کمک کنیم تا هم از لحاظ مالی و اجرایی مشکلات حل شود.

او درباره اعتراض بازیکنان به شروه مجدد لیگ هم گفت: بازیکنان باید تست بدهند. حالا یا در بیمارستان یا جای دیگر. نمی‌شود تست ندهند. در هیات مدیره هم دو دستگی وجود ندارد. بحث می‌کنند و آخر هم با خوبی و خوشی خداحافظی می‌کنند. در همه هیات مدیره‌ها همینطور است.

خلیل زاده در پاسخ به این پرسش که آیا منزوی در جلسه بعدی هیات مدیره حضور پیدا می‌کند یا خیر هم بیان کرد: من که دوست دارم منزوی بماند و به خود او هم گفتم. او نیروی خوب و کاربلدی است. از زمانی که من سرپرست شدم او استعفا داده بود. تا امروز هم او را نگه داشتیم. ان شاء الله می‌ماند.

او درباره گزارش مجلس درباره وضعیت مالی استقلال و پرسپولیس هم اظهار کرد: من این گزارش را مطالعه نکرده ام. مطالعه می‌کنم به سوالات پاسخ می‌دهم.

نظرات بینندگان