arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۵۰۴۳۲
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۱۳ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹

ناپولی برای آزمون دوباره تلاش می کند

شماره امروز کوریره دلو اسپورت در بخش فوتبالی اش به تیم ناپل و سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم زنیت سن پترزبورگ نگاهی داشته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش" ورزش سه" در این گزارش که امروز در کوریره دلو اسپورت منتشر شده آمده:" دریس مرتنز به تمدید قرارداد با ناپولی نزدیک شده است واین شرایط را برای آرکادیوش میلیک متفاوت می کند. مهاجم لهستانی به احتمال زیاد کامپانیا را در تابستان ترک خواهد کرد. با این حال از ماه ژانویه که سردار آزمون نمایش درخشانی در زنیت داشت اگر تمام سهمیه بازیکنان غیراروپایی این تیم پر نشده بود دلورنتیسی رئیس باشگاه ناپل می توانست این بازیکن را جذب کند.

 

تکنیک و تاکتیک پذیری عالی ، خصوصیاتی چون بازی چه به عنوان مهاجم اول و چه مهاجم دوم و عطش و گرسنگی او برای گلزنی جیونتولی مدیرورزشی ناپولی را از همان ابتدا شگفت زده کرده است. با این وجود هیچ کاری در ابتدای سال 2020 انجام نشد هرچند ممکن است اتفاقاتی بیفتد: مذاکرات در حال انجام است چرا که در چنین انتقالاتی همیشه افراد زیادی در رفت و آمد هستند.

 

با توجه به گزارش کوریا دلااسپور می توان گفت با توجه به تمدید قرارداد احتمالی دریس مرتنز ، همه چیز برای حضور سردار در ناپولی به آینده میلیک بستگی دارد.

نظرات بینندگان