arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۵۰۴۹۳
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۱۶ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹

تاج: نگفتم ویلموتس سر ما کلاه گذاشته است

رییس فدراسیون فوتبال در صفحه اینستاگرام خود توضیح داد که منظور صحبت‌های روز قبلش این نبوده که مارک ویلموتس، سر فدراسیون کلاه گذاشته است و به نوعی حرف‌های این سرمربی بلژیکی را فقط تکرار کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 روز گذشته (سه شنبه) بود که مهدی تاج، رییس سابق فدراسیون فوتبال در گفت‌وگویی راجع به ماجرای مارک ویلموتس صحبت کرد و در بخشی از توضیحات خود به گونه‌ای صحبت کرد و جمله ای را بر زبان آورد که انگار، مارک ویلموتس سر فدراسیون را کلاه گذاشته است. رسانه‌های مختلف نیز این صحبت رییس سابق فدراسیون فوتبال را در ابعاد وسیع پوشش دادند.

حالا مهدی تاج در صفحه اینستاگرام خود نسبت به این اتفاق توضیحات تکمیلی را ارائه داده است.

وی در این پست اینستاگرامی نوشت: درباره مصاحبه کوتاهی که پخش شد، ذکر این نکته اهمیت دارد که کلمات مطرح شده از جانب من برابر این پرسش که ویلموتس فدراسیون را به کلاهبرداری متهم کرده، این بود؛ «ایشان از ادبیات خوبی استفاده نکرده در واقع بهترین جمله‌ای که می‌شود گفت اینکه کلاه سر ما گذاشته، ویلموتس گفته که این ۳ ماه را در اینجا اضافه کردند. امکان دستکاری در هیچ قراردادی نیست.»

جالب است که تاج در توضیح مجدد نیز نتوانسته به درستی منظور را برساند اما هدف رییس سابق فدراسیون این بوده که این حرف‌ها از جانب مارک ویلموتس زده شده و اصلا درست نبوده است.

وی همچنین درباره ادعای مارک ویلموتس مبنی بر دست بردن در قراردادش گفت:اصلا قرارداد ویلموتس دستکاری نشده و امکان این کار هم وجود ندارد.

نظرات بینندگان