arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۵۴۷۲۸
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۱۷ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۹

قانون ۵ تعویض به فوتبال ایران هم رسید / حذف داوران پشت دروازه در لیگ برتر

رئیس دپارتمان داوران گفت: تیم‌ها می‌توانند در سه فرصت تعویضی از بازی مجموعا 5 تعویض را طبق اطلاعیه‌های آموزشی فیفا انجام دهند. همچنین با توجه به شرایط حال حاضر و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا داوران پشت دروازه در مسابقات لیگ برتر را حذف کردیم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس دپارتمان داوران گفت: تیم‌ها می‌توانند در سه فرصت تعویضی در بازی مجموعا 5 تعویض را طبق اطلاعیه‌های آموزشی فیفا انجام دهند.

به گزارش  انتخاب و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علیرضا سهرابی درباره نشست برگزار شده با دبیرکل فدراسیون عنوان کرد: با توجه به نشست امروز مقرر شد از تمام داوران و ناظران فعال در لیگ کشور با همکاری فدراسیون پزشکی ورزشی و هیات های استانی تست‌های کرونا گرفته شود. در همین راستا هماهنگی‌ها و پیگیری‌های لازم در این زمینه با همکاری کمیته پزشکی فدراسیون و ایفمارک صورت خواهد گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: تیم‌ها می‌توانند در سه فرصت تعویضی از بازی مجموعا 5 تعویض را طبق اطلاعیه‌های آموزشی فیفا انجام دهند. همچنین با توجه به شرایط حال حاضر و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا داوران پشت دروازه در مسابقات لیگ برتر را حذف کردیم.

رئیس دپارتمان داوران در پایان اظهار داشت: به منظور هماهنگی و آمادگی بیشتر داوران مقرر شد یک دوره آمادگی پیش از شروع مسابقات لیگ به جهت تاکید و رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شود که در این کلاس یک روزه سطح آمادگی جسمانی داوران نیز سنجیده خواهد شد.

نظرات بینندگان