arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۵۵۰۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۷ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۹

اطمینان استانبول به میزبانی فینال لیگ قهرمانان

در ترکیه این اطمینان وجود دارد که لیگ قهرمانان اروپا با هر شکلی ادامه پیدا کند، قادر به میزبانی از این بازی ها در استانبول خواهند بود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

در ترکیه اطمینان دارند که لیگ قهرمانان با هر شکلی ادامه پیدا کند، قادر به میزبانی از این بازی ها در استانبول خواهند بود.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که اتحادیه فوتبال اروپا به دلیل شیوع ویروس کرونا گزینه‌هایی را برای میزبانی دیدار فینال لیگ قهرمان در نظر گرفته است اما وزیر ورزش ترکیه می‌گوید شهر استانبول قطعاً برگزار کننده این دیدار خواهد بود.

 

کمیته اجرایی یوفا 17 ژوئن (28خرداد) درباره میزبانی استانبول از دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا تصمیم خواهد گرفت. در روزهای اخیر از برخی شهرهای پرتغال، اسپانیا، آلمان و حتی روسیه به عنوان جایگزین‌های استانبول نام برده شدند.

 

محمد قصاب‌اوغلو، وزیر ورزش ترکیه درباره این موضوع گفت:« تردیدی ندارم که دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا در بهترین شرایط به میزبانی استانبول برگزار خواهد شد. ما اطمینان داریم اخبار خوبی در جلسه 17 ژوئن یوفا دریافت خواهیم کرد. البته ترکیه این موضوع را از نزدیک دنبال می‌کند، زیرا بسیار مهم است.

مقام‌های دولتی و طرفداران فوتبال ترکیه معتقدند شهر استانبول به دلیل موفقیت در مبارزه با شیوع ویروس کرونا میزبان مناسبی برای دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا است. تاکنون 173 هزار نفر در ترکیه به ویروس کرونا مبتلا شدند و 4 هزار و 746 نفر جان باختند.

نظرات بینندگان