arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۵۵۴۹۱
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۱۷ - ۲۵ خرداد ۱۳۹۹

شدیدترین مجازات نظام اداری در انتظار کارمندانی که کرونای خود را کتمان کنند

استاندار بوشهر گفت: اگر نتیجه آزمایش کرونای کارمندی مثبت اعلام شود و این موضوع را کتمان کند، بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، فرد مذکور متخلف محسوب شده و شدیدترین مجازات نظام اداری در حق وی اعمال خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

شدیدترین مجازات نظام اداری در انتظار کارمندانی که کرونای خود را کتمان کننداستاندار بوشهر گفت: اگر نتیجه آزمایش کرونای کارمندی مثبت اعلام شود و این موضوع را کتمان کند، بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، فرد مذکور متخلف محسوب شده و شدیدترین مجازات نظام اداری در حق وی اعمال خواهد شد.

عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا در بوشهر اظهار کرد: از فردا در استان مراجعه به بانک ها و ادارات بدون ماسک ممنوع خواهد بود و کارمندان هم حتما باید با ماسک در محل کار خود حضور یابند. همچنین بر اساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا، از ورود کارمندان و مراجعانی که بدون ماسک باشند به بانک ها و ادارات جلوگیری به عمل آمده و هیج خدمتی به آنان ارائه نخواهد شد.

وی با بیان اینکه مدیران بانکی و اجرایی با کسانی که مصوبه فوق را رعایت نکنند برخورد داشته باشند، افزود: اگر نتیجه آزمایش کرونای کارمندی مثبت اعلام شود و این موضوع را کتمان کند، بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، فرد مذکور متخلف محسوب شده و شدیدترین مجازات نظام اداری در حق وی اعمال خواهد شد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه وضعیت آمار موارد مثبت کرونا در استان نگران کننده است، بیان کرد: با توجه به اینکه سیستم بانکی بعد از کادر درمان بیشترین درگیری با بیماری کرونا دارند، جلسه امروز ستاد استانی کرونا ویژه بانکها بوده و همکاری بانکها و مردم با هم به روند مقابله با کرونا کمک شایانی خواهد کرد.

گراوند تاکید کرد: از فردا در استان، کارمندان و مراجعان به بانک ها و ادارات استانی و شهرستانی باید با ماسک حضور پیدا کنند و اگر مراجعه کننده ای بدون ماسک به بانک یا ادارات مراجعه کند، بانک یا اداره مربوطه حق ارائه هیچ خدمتی را به فرد مذکور ندارد.

وی با تاکید بر استفاده از خدمات غیرحضوری بانکها توسط مردم افزود: اکیپ های بازرسی از ادارات و بانک ها با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و فرمانداران تشکیل شده و حوزه اداری، بانکی و بازار را به صورت سختگیرانه نظارت کنند.

مقام عالی دولت در استان بوشهر ادامه داد: بانک های استان از دریافت اقساط به صورت حضوری خودداری کرده و همه اقساط به صورت غیر حضوری پرداخت شود.

نظرات بینندگان