arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۵۵۵۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۲۱ - ۲۵ خرداد ۱۳۹۹

نامه پرسپولیس به آنتورپ: شرایط مهیا شود بیرانوند به بلژیک سفر می‌کند

«علیرضا بیرانوند» دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس قرار بود بامداد امروز (یکشنبه) تهران را به مقصد بلژیک ترک کند، اما با وجود حضور در فرودگاه امام خمینی (ره) نتوانست مجوز‌های لازم را جهت این سفر اخذ کند. باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به باشگاه آنتورپ، اعلام کرد، دروازه‌بان پرسپولیس در راستای اجرای توافق‌نامه سه‌جانبه، با فراهم شدن شرایط و اعلام باشگاه آنتورپ، آماده سفر به بلژیک است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

«علیرضا بیرانوند» دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس قرار بود بامداد امروز (یکشنبه) تهران را به مقصد بلژیک ترک کند تا در آزمایش‌های‌پزشکی باشگاه آنتورپ حضور پیدا کند.

بیرانوند با وجود حضور در فرودگاه امام خمینی (ره) نتوانست مجوز‌های لازم را جهت این سفر اخذ کند.

ظاهرا قوانین اتحادیه اروپا درباره کرونا و مشکلات صدور روادید و خروجی بیرانوند، باعث شد تا دروازه‌بان اول پرسپولیس و تیم ملی در ایران بماند.

باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به باشگاه آنتورپ، اعلام کرد، دروازه‌بان پرسپولیس در راستای اجرای توافق‌نامه سه‌جانبه، با فراهم شدن شرایط و اعلام باشگاه آنتورپ، آماده سفر به بلژیک است.

در این نامه آمده است: علیرضا بیرانوند در راستای اجرای بند‌های توافق‌نامه سه جانبه، قصد عزیمت به بلژیک را داشته است و او در زمان دیگری که از سوی باشگاه آنتورپ مشخص شود و شرایط سفر به بلژیک نیز از سوی آن باشگاه مهیا شود، آماده حضور در تست‌های پزشکی خواهد بود.

نظرات بینندگان