arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۵۶۶۵۱
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۱۲ - ۳۱ خرداد ۱۳۹۹

قیمت طلا و سکه، امروز ۳۱ خرداد ۹۹

بازار طلا، سکه و ارز در آخرین روز از بهار ۹۹ در حالی شاهد آغاز معاملات هستند که قیمت ها به مانند روزهای گذشته روند افزایشی دارند و تنها پوند افت قیمت را تجربه کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش دنیای اقتصاد، بازار طلا، سکه و ارز در آخرین روز از بهار ۹۹ در حالی شاهد آغاز معاملات هستند که قیمت ها به مانند روزهای گذشته روند افزایشی دارند و تنها پوند افت قیمت را تجربه کرد.

آخرین نرخ اونس طلا
امروز هر اونس طلا مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۷۴۲ (یک هزار و هفتصد و چهل و دو ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ مصادف با ۲۰ ژوئن ۲۰۲۰ - با رشد ۰.۱۲ درصدی به ۱,۷۴۴ (یک هزار و هفتصد و چهل و چهار ) دلار رسید.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز
هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۷۸۰,۳۰۰ (هفتصد و هشتاد هزار و سیصد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۱.۸۵ درصدی داشته است.

قیمت گرم طلا ۲۴ عیار امروز
قیمت طلا امروز بالا رفت و هر گرم طلا ۲۴ عیار امروز با افزایش ۱.۸۶ درصدی، از ۱,۰۲۱,۰۰۰ (یک میلیون و بیست و یک هزار) تومان به ۱,۰۴۰,۴۰۰ (یک میلیون و چهل هزار و چهارصد ) تومان رسید.

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروز
در بازار امروز هر مثقال طلا ۱۸ عیار نسبت به ۲ روز پیش، با ۶۱۰۰۰ تومان افزایش، ۳,۳۷۸,۰۰۰ (سه میلیون و سیصد و هفتاد و هشت هزار) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ سکه بهار آزادی
امروز قیمت سکه بهار آزادی مانند ۲ روز پیش رشد را تجربه کرد. سکه بهار آزادی که ۲ روز پیش تا ۷,۵۵۰,۰۰۰ (هفت میلیون و پانصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ مصادف با ۲۰ ژوئن ۲۰۲۰ - با رشد ۱.۳ درصدی به ۷,۶۵۰,۰۰۰ (هفت میلیون و ششصد و پنجاه هزار) تومان رسید.

قیمت سکه در بازار تهران امروز
سکه در بازار امروز تهران، به ۷,۹۰۰,۰۰۰ (هفت میلیون و نهصد هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۱.۲۶ درصدی داشته است.

آخرین نرخ سکه امامی
سکه امامی، امروز به ۷,۸۷۸,۰۰۰ (هفت میلیون و هشتصد و هفتاد و هشت هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۱.۲۴ درصدی داشته است.

نظرات بینندگان