arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۵۶۶۸۷
تاریخ انتشار: ۱۹ : ۱۴ - ۳۱ خرداد ۱۳۹۹

کریستوفر نولان واقعا یک «بوئینگ ۷۴۷» را منفجر کرد؟

کریستوفر نولان باور دارد که یکی از عظیم‌ترین صحنه‌های تاریخ سینما را ساخته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

کریستوفر نولان باور دارد که یکی از عظیم‌ترین صحنه‌های تاریخ سینما را ساخته است.

نولان به تازگی در مصاحبه خود با «سینه یوروپ» و «اینترتینمنت ویکلی» از خصوصیات مهم فیلم سینمایی خود گفته است. از اینکه این فیلم چه سبک داستانی دارد تا اینکه برای جذابیت بیشتر این فیلم سینمایی چه انتخاب‌هایی داشته است. او در یکی از این گفت‌وگوها اظهار کرده که «یکی از عظیم‌ترین صحنه‌های بیرونی تاریخ سینما» را ساخته است. برخی هم گزارش کرده‌اند که او در این فیلم یک هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ واقعی اما قدیمی را سفارش داده است تا در این فیلم منفجر کند.

نولان بعد از مصاحبه‌ای که پتینسون بازیگر فیلم به دلیل این احتمال که «تنت» مانند «تلقین»، ساخته مشهور دیگر وی، درباره سفر در زمان و جهان‌های موازی باشد، گفته است که موضوع این فیلم سفر در زمان نیست این موضوع را تأیید کرده و گفته است که موضوع این فیلم در ارتباط با زمان است. نولان در مصاحبه خود با «سینه یوروپ» درباره ویژگی‌های سینمایی و دیدنی فیلم که تماشای آن را در سینماها الزامی می‌کند گفته است که من فکر می‌کنم این فیلم در میان تمامی فیلم‌هایی که ساخته‌ام بیش از همه برای تجربه‌ مخاطب طراحی شده باشد، تجربه‌ دیدن بر روی پرده‌های بزرگ سینما. فیلمی است که از صدا و تصویر آن حقیقتاً باید در سالن‌های سینما لذت برد و به‌شدت هیجان‌زده‌ایم که آنچه خلق کرده‌ایم را ببینید. ما پیش‌تر فیلم‌های بزرگی ساخته بودیم، اما این فیلمی است که میزان اکشن و مخاطب جهانی آن فراتر است از آنچه در گذشته ساخته‌ایم. فکر می‌کنم با تجربه‌ای که از ساختن فیلم‌های اکشن در گذشته به دست آورده بودیم موفق به تولید این فیلم شدیم. او همچنین اشاره کرده است که نگارش این فیلمنامه نزدیک به ۷ سال زمان برده است.

این‌طور که بازیگران فیلم در مصاحبه‌های خود گفته‌اند ماجرای فیلم به موضوعی جاسوسی اشاره دارد که که با تهدیدی جهانی سر و کار دارد.

تسنیم

نظرات بینندگان