arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۶۱۵۶۶
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۴ - ۲۳ تير ۱۳۹۹

رایزنی ویدئو کنفرانسی ظریف با همتای کویتی

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و همتای کویتی امروز در رایزنی ویدئو کنفرانسی مناسبات دوجانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی را مورد بحث قرار دادند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و همتای کویتی امروز در رایزنی ویدئو کنفرانسی مناسبات دوجانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی را مورد بحث قرار دادند.


در ادامه رایزنی های منطقه ای جمهوری اسلامی ایران، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان امروز (دوشنبه) با شیخ احمد ناصر المحمد الصباح وزیر خارجه دولت کویت از طریق ویدئو کنفرانس گفت و گو و تبادل نظر کرد.

در این گفت و گوی تصویری دو طرف ضمن بررسی موضوعات مورد علاقه در خصوص همکاری های دو جانبه و آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی بر تداوم رایرنی های دو کشور تاکید کردند.

وزیر امور خارجه کشورمان در این گفتگو همکاری های دوجانبه و چندجانبه کشورهای منطقه را یک نیاز ضروری و دائمی دانست و تاکید کرد در این بین همکاری ایران و کویت می تواند در ابعاد مختلف توسعه یابد.

ظریف پیش از این نیز با وزرای خارجه عمان و قطر از طریق ویدئو کنفرانس به رایزنی پرداخته بثد. وزیر خارجه ایران و همتای چینی نیز از همین طریق با یکدیگر به گفتگو پرداختند.

نظرات بینندگان