arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۶۲۱۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۲۲ - ۲۵ تير ۱۳۹۹

ادعای حمیداوی؛ علی کریمی و علی دایی پیشنهاد شهرخودرو را رد کردند

فرهاد حمیداوی در خصوص انتخاب سرمربی جدید شهرخودرو توضیح داد. حمیداوی درباره مذاکره با مربیان ایرانی برای هدایت این تیم گفت: ما با علی دایی و علی کریمی تماس گرفتیم صحبت کردیم اما قسمت نبود در خدمت این عزیزان باشیم و این پیشنهاد را قبول نکردند
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرهاد حمیداوی در خصوص انتخاب سرمربی جدید شهرخودرو توضیح داد.

به گزارش ایلنا، یک روز پیش از دیدار شهرخودرو و ذوب‌آهن در هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر مجتبی سرآسیایی که در نیم فصل با جدایی یحیی گل محمدی از این تیم هدایت مشهدی‌ها را بر عهده گرفته بود به یکباره از سمت خود به عنوان سرمربی شهرخودرو استعفا داد.

فرهاد حمیداوی مالک تیم شهرخودرو مشهد در مورد استعفای سرآسیایی از هدایت شهر خودرو و انتخاب سهراب بختیاری زاده به عنوان سرمربی توضیح داد: ما در مقطع حساسی از فصل جاری هستیم. به علت قرار گرفتن در 6 بازی پایانی فصل و شیوع کرونا باید سریع‌تر تصمیم می‌گرفتیم. به همین دلیل مجبور شدیم از گزینه ایرانی استفاده کنیم و بهترین گزینه آقای بختیاری زاده بود.

حمیداوی در واکنش به این که گفته بود اجازه جدایی به سرآسیایی نمی‌دهد، گفت: تا امروز صبح منتظر تماسی از سرآسیایی بودم. امروز صبح هم آقای سرآسیایی نامه استعفای رسمی داده بود چرا که رضایت نامه می‌خواست تا در باشگاه دیگری به عنوان دستیار سرمربی فعالیت کند.با سرآسیایی صحبت نکرده‌ام اما در نامه استعفای خود گفته‌ است به دلیل پاره‌ای از مشکلات این تصمیم را می‌گیرد.

مالک شهر خودرو همچنین درباره اینکه گفته می‌شود دخالت او در مباحث فنی تیم از دلایل کناره‌گیری سرآسیایی به شمار می‌رود، تاکید کرد: اگر به این صورت باشد خدا را شکر می‌کنم چون الان تیم سوم‌ جدول است و نتایج خوبی گرفته‌ایم. این مباحث شایعه است و هیچ وقت در مباحث فنی دخالت نمی‌کنم.

ایشان در خصوص مدت قرارداد بختیاری زاده گفت: قرارداد بختیاری زاده به مدت یک فصل و نیم بسته شده است و امیدوارم نتایج خوبی کسب کنیم.

حمیداوی درباره مذاکره با مربیان ایرانی برای هدایت این تیم گفت: ما با علی دایی و علی کریمی تماس گرفتیم صحبت کردیم اما قسمت نبود در خدمت این عزیزان باشیم و این پیشنهاد را قبول نکردند. برای من نظم در اولویت است و سبقه بختیاری‌زاده نشان داده است که فرد جنتلمنی است. نگران کمبود تجربه او به عنوان سرمربی در لیگ نیستیم

نظرات بینندگان