arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۶۲۲۶۰
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۴ - ۲۶ تير ۱۳۹۹

حادثه در بزرگراه خرازی یک فوتی و ۲ مصدوم بر جای گذاشت

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران از حادثه رانندگی در بزرگراه "خرازی" خبر داد و گفت: این حادثه راننده خودروسواری پژو پارس فوت و سرنشین خودرو و کارگر شهرداری مصدوم شدند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران از حادثه رانندگی در بزرگراه "خرازی" خبر داد و گفت: این حادثه راننده خودروسواری پژو پارس فوت و سرنشین خودرو و کارگر شهرداری مصدوم شدند.

 سرهنگ "احسان موُمنی" اظهار داشت: ساعت ۰۲:۴۰ بامداد روز گذشته خبری مبنی تصادف یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس با کارگران شهرداری در حال کار در مسیر غرب به شرق بزرگراه "شهید خرازی" دریافت شد و تیمی از کارشناسان اداره تصادفات پلیس راهور تهران به همراه عوامل امدادی در نشانی اعلامی حاضر شدند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی اولیه مشخص شد راننده خودروی پژو پارس پس از واژگونی خودرو فوت و احدی از کارگران شهرداری و سرنشین خودرو مصدوم شده بودند که بلافاصله هر دو مصدوم برای دریافت خدمات درمانی توسط عوامل امدادی به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند.

این مقام پلیسی توضیح داد: بررسی های پلیسی نشان از این داشت، خودروی سواری پژو پارس که در مسیر غرب به شرق بزرگراه خرازی در حال حرکت بوده پس از برخورد با علائم هشداری با یکی از کارگران شهرداری که مشغول به کار رنگکاری بوده تصادف و پس از طی مسافتی حدوداً ۸۰۰ متر با جدول حاشیه بزرگراه برخورد می کند و به دنبال آن پس از برخورد با دو اصله درخت واژگون می شود.

وی افزود : در این حادثه راننده خودروی سواری که مردی حدودا ۳۰ ساله بوده بر اثر شدت ضربه وارده در محل فوت می کند و سرنشین خودرو که خانم جوانی بودند و احدی از کارگران مصدوم می شوند.

این مقام پلیسی عنوان کرد: کارشناسان علت حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه راننده و عدم کنترل خودرو و همچنین عدم توجه به جلو راننده خودروی سواری اعلام کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، سرهنگ موُمنی توصیه کرد: رانندگان در هنگام رانندگی با سرعت مطمئنه حرکت کنند و در رانندگی کاملاً به جلو توجه داشته باشند تا در صورت مشاهده علائم هشداری بتواند خودرو را کنترل و به راحتی بتوانند تغییر مسیر مناسب دهند.

نظرات بینندگان