arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۶۲۶۳۵
تاریخ انتشار: ۴۲ : ۱۳ - ۲۸ تير ۱۳۹۹

حمایت خواننده مشهور از خبرنگار ورزشی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فریدون آسرایی خواننده سرشناس موسیقی پاپ در پستی اینستاگرامی خواستار حمایت از علی اصغر فیض آبادی خبرنگار ورزشی بستری شده در بیمارستان شد

این هنرمند که از اعضای قدیمی تیم‌ فوتبال قلم ورزش می باشد در‌متنی به نقل از سید‌مهدی فاطمی ، ضمن به اشتراک گذاری ویدیویی از وضعیت فیض آبادی نوشت؛

چو عضوی به درد آورد روزگار...

علی اصغر خان فیض آبادی روزنامه نگار قدیمی که خنده از روی لبهاش محو نمی شد این روز ها در بیمارستان حضرت رسول (ص) در بخش نورولوژی و اعصاب بستری ست. این همکار ورزشی نویس چهارده سال است که به علت سکته مغزی با بیماری دست و پنجه نرم کرده و هزینه های تامین دارو و درمان مشکلات زیادی رو برای خانواده محترمشون ایجاد کرده.

متاسفانه در شرایط کنونی که خانواده ها به سختی از پس مخارج زندگی خودشون بر میان تصور کنید که یک چنین گرفتاری بزرگی هم قوز بالای قوز بدبختی ها بشه. درد و رنج بیمار و مصائب بیمار داری یک طرف ، هزینه های چند ده میلیونی دارو و درمان از طرف دیگه کمر هر بنی بشری رو می شکنه!

این بی پناهی و استیصال در برابر بیماری و غول هزینه ها باید توسط مسوولین و دولتمردان به سامان می رسید اما در حال حاضر حمایتی جز کمک های مردم و خیزین صورت نمی‌گیره. لذا از دوستان عزیزی که در امور خیریه و انساندوستانه همواره پیشگام بوده اند توصیه می کنم با دست گیری ‌و کمک به این خانواده آبرومند باری از دوش ایشان برداشته و موجبات رضایت پروردگار را فراهم نمایید.

آسرایی همچنین شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۵۹۵۸۸۹۶۷۶ بانک رفاه به نام علی اصغرفیض آبادی را برای واریز مستقیم کمک های مردمی در اختیار خیزین قرار داد.

علی اصغر فیض آبادی روزنامه نگار قدیمی مدت چهارده سال است که دچار سکته مغزی شده و تحت درمان قرار دارد

نظرات بینندگان