arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۶۲۶۸۵
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۱۵ - ۲۸ تير ۱۳۹۹

دستگیری سارقان مسلح خرمشهر در کمتر از ۲۴ ساعت

فرمانده انتظامی خرمشهر از دستگیری ۲ سارق مسلح منزل در کمتر از ۲۴ ساعت در عملیات ضربتی پلیس آگاهی خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرمانده انتظامی خرمشهر از دستگیری ۲ سارق مسلح منزل در کمتر از ۲۴ ساعت در عملیات ضربتی پلیس آگاهی خبر داد.

سرهنگ "همت علی ترکارانی" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه منزل با پوشش لباس نظامی و به تبع آن انتشار کلیپ مربوطه در فضای مجازی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام کار اطلاعاتی در کمتر از ۲۴ ساعت، ۲ سارق را در این رابطه شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی، صبح امروز طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ ترکارانی ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۲ دست لباس نظامی ناجا، بسیج و اداره برق، یک قبضه سلاح کلت کمری صوتی، اسپری، شوکر، دستبند، ست کمری پلیسی، اوراق شناسایی مربوط به ناجا و بسیج کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی های پلیس به ۳ فقره سرقت با سلاح قلابی تحت عنوان پلیس، بسیج و اداره برق اعتراف کردند، بیان داشت: مال باختگان در مواجهه حضوری با سارقان به صراحت آنان را شناسایی و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شدند.

به گزارش پایگاه خبری فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر ضمن تقدیر و تشکر از شهروندان در مشارکت اجتماعی و برقراری امنیت، از عموم شهروندان خواست: هرگونه موارد مشکوک را از طریق فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

نظرات بینندگان