arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۶۲۷۶۴
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۲۲ - ۲۸ تير ۱۳۹۹

فرصت یک ماهه به مشمولان کنکوری

امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درخصوص تعویق یک ماهه اعزام مشمولان متقاضی کنکور ارشد و دکتری اظهار داشت: طبق روال سنوات گذشته مشمولانی که تقاضای تمدید دارند می توانند درخواستشان را در سامانه ثبت کنند که بعد از بررسی و در صورت احراز شرایط با درخواست شان موافقت شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح جزئیات فرصت یک ماهه به مشمولان متقاضی شرکت در آزمون دکترا و ارشد را تشریح کرد.

امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درخصوص تعویق یک ماهه اعزام مشمولان متقاضی کنکور ارشد و دکتری اظهار داشت: طبق روال سنوات گذشته مشمولانی که تقاضای تمدید دارند می توانند درخواستشان را در سامانه ثبت کنند که بعد از بررسی و در صورت احراز شرایط با درخواست شان موافقت شود.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: با توجه به تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد و دکترا, مشمولانی که در آزمون ارشد و دکترا ثبت نام کرده و برگه ثبت نام را داشته و "تقاضای تمدید" کرده باشند به آنها فرصت یک ماهه داده می شود.

وی گفت:مشمولان متقاضی کنکور ارشد و دکترا که اعزام آنها ۱ مرداد باشد بعد از "تقاضای تمدید" اعزام شان به تعویق افتاده و اول شهریور به خدمت اعزام شوند.

امیر دریادار دوم رحیمی پور خاطرنشان کرد: این مهلت تعویق یک ماهه برای همه مشمولان ارشد و دکترا نیست و کسانی که تقاضای تمدید خود را ثبت کردند می‌توانند از این فرصت یک ماهه استفاده کند.

نظرات بینندگان