arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۶۳۰۷۶
تاریخ انتشار: ۵۶ : ۱۱ - ۳۰ تير ۱۳۹۹

کشف۲۰۰ کیلو گوشت فاسد در تهران

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از کشف ۲۰۰ کیلو گوشت فاسد و دستگیری یک متهم خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از کشف ۲۰۰ کیلو گوشت فاسد و دستگیری یک متهم خبر داد.

 سرهنگ "نادر مرادی" در تشریح این خبر گفت: روز گذشته در پی کسب خبری مبنی بر استفاده از گوشت فاسد در تولید سوسیس و کالباس توسط مالک کارگاه تولیدی در شمال غرب تهران بررسی موضوع در دستور کار ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران قرار گرفت.

وی بیان داشت: بررسی های اولیه حاکی از این بود، که مالک انباری واحد مسکونی، انباری اش را تبدیل به کارگاه تولید سوسیس و کالباس کرده و در شرایط غیر بهداشتی به تولید و عرضه فرآورده های گوشتی می پردازد.

سرهنگ مرادی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات به مرجع قضائی منعکس و دستور بازرسی از کارگاه و دستگیری متهم گرفته شد، تصریح کرد: روزگذشته بیست و نهم تیر ماه، ماموران این معاونت به همراه نماینده سازمان دامپزشکی و دادسرای عمومی و انقلاب به نشانی محل اعلامی اعزام که در بازدید از داخل انباری ۲۰۰ کیلو گوشت فاسد و غیربهداشتی کشف کردند.

به گزارش سایت پلیس، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران با اشاره به اینکه گوشت های فاسد کشف شده تحویل اداره دامپزشکی شد، خاطرنشان کرد: با دستور قضائی انباری مورد نظر پلمب و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

نظرات بینندگان