arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۶۳۱۴۲
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۱۴ - ۳۰ تير ۱۳۹۹

اسکوچیچ: وقت آن است که بزرگ فکر کنیم / برای کارهای بزرگی در ایران هستم

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد که مسئول صعود تیم ملی ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ است و می‌خواهد کارهای بزرگی انجام دهد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد که مسئول صعود تیم ملی ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ است و می‌خواهد کارهای بزرگی انجام دهد.

به گزارش انتخاب و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در مطلبی نوشت: دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی پس از مراجعت به ایران فعالیت‌هایش را متوقف نکرده است.

در شرایطی که تیم ملی در رقابت‌های انتخابی آسیا برای حضور در جام جهانی قطر 2022 و جام ملت‌های آسیا چین 2023 با چالش بزرگی روبه‌روست، اسکوچیچ پیش از آغاز دوباره رقابت‌های گروه C در ماه اکتبر، مشغول بررسی وضعیت بازیکنان است.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در بخش دیگری از این مطلب آورده است: اسکوچیچ برای پیروزی در چهار مسابقه آتی تیم ملی و صعود به مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2022 قطر مصمم است که بهترین بازیکنان را در اختیار داشته باشد.

اسکوچیچ در این باره گفت: از زمانی که به ایران بازگشتم، برای نظارت بر بازیکنان در مسابقات لیگ شرکت کرده‌ام. من به تماشای مسابقات ادامه می‌دهم تا بازیکنان بیشتری را ببینم.

سرمربی تیم ملی ایران افزود: درست است که اوضاع در گروه ما خوب نیست، اما در حال تجزیه و تحلیل عملکرد خود هستیم تا بهترین راه را در آینده بیابیم. می‌خواهم کارهای بزرگی را در اینجا انجام دهم و به هواداران قول بدهم که وضعیت با گذشته متفاوت خواهد بود. من از خودم انتظار بیشتری دارم و می‌دانم که همه ایرانی‌ها انتظار دارند که در جام جهانی 2022 صعود کنند. من مسئول آن هستم، به همین دلیل اینجا هستم. می‌دانم که حضور در جام جهانی برای مردم ایران بسیار مهم است.

اسکوچیچ افزود: وقت آن است که بزرگ فکر کنیم. ایران کشوری مهم در آسیاست و ما باید تمام تلاش خود را به کار بگیرم تا راه پیشرفت از گروه خود را هموار کنیم. ما باید ایده‌های خوبی داشته باشیم. در این زمان، ما به پشتیبانی نیاز داریم و باید تمام انرژی خود را متمرکز کنیم تا کارمان تمام شود.

نظرات بینندگان