arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۶۳۱۷۴
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۱۶ - ۳۰ تير ۱۳۹۹

رونمایی از «میوه‌ها روی درخت مانده‌اند» در ریاست جمهوری

رونمایی و اکران آنلاین مجموعه مستند «میوه‌ها روی درخت مانده‌اند» به کارگردانی علی خسروی در تالار تدبیر مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رونمایی و اکران آنلاین مجموعه مستند «میوه‌ها روی درخت مانده‌اند» به کارگردانی علی خسروی در تالار تدبیر مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

 به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، گفتگو درباره مسائل پیش روی کشور، مقدمه لازم برای شناخت دقیق مسائل و یافتن راهکارهایی بهینه برای مواجهه با آن‌ها است. از این منظر مستندهای تحلیلی یکی از مهم‌ترین ابزارها برای برجسته ساختن مسائل ملی و ایجاد زمینه برای بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مهم کشور در حوزه‌های گوناگون است.

بر همین اساس جلسه رونمایی و اکران مستند «میوه‌ها روی درخت مانده‌اند» با موضوع بهره‌وری پایین کشاورزی در ایران و عوامل موثر بر پیدایش این وضعیت، روز سه‌شنبه ۳۱ تیرماه ساعت ۱۳:۳۰ برگزار می‌شود.

مدیریت این نشست بر عهده حسام‌الدین آشنا مشاور رییس‌جمهور و رییس مرکز است و از وزیران و نمایندگان وزارت‌خانه‌های جهاد کشاورزی، نیرو، امورخارجه، علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت صمت دعوت به‌ عمل آمده است تا پس از تماشای مستند، به بحث و تبادل نظر درباره مستند و موضوع آن بپردازند.

مجموعه مستند «میوه‌ها روی درخت مانده‌اند» نخستین مستندی است که به بررسی تحلیلی صنعت کشاورزی در محورهای تولید، عرضه، صادرات، واردات، قاچاق، دلالیسم و مدیریت کشاورزی در ایران و همچنین ارائه راهکار در هرکدام از بخش‌ها می‌پردازد که در ۸ قسمت ۲۵ دقیقه‌ای در سایت‌های نمایش آنلاین فیلم عرضه شده است.

مجموعه مستند «میوه‌ها روی درخت مانده‌اند» به کارگردانی علی خسروی و تهیه‌کنندگی احمد شفیعی تولید شده در ‌خانه مستند انقلاب اسلامی و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است.

نظرات بینندگان