کد خبر: ۵۶۵۸۵۷
تاریخ انتشار: ۱۲ : ۲۱ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۹

ظریف: گفتگوی ویدئویی بسیار جدی، صریح و دوستانه‌ای با عبدالله بن زاید داشتم / توافق کردیم به گفت‌وگو بر مبنای ایده ابتکار صلح هرمز ادامه دهیم

ظریف در حساب توئیتری خود نوشت: با آقای عبدالله بن زاید، وزیر امور خارجه امارات متحده عربی، گفتگوی ویدئویی بسیار جدی، صریح و دوستانه‌ای داشتم و درباره کرونا و همچنین مسائل دوجانبه، منطقه‌ای و جهانی رایزنی کردیم. توافق کردیم که با توجه به چالش‌های سخت و انتخاب‌های سخت‌تری که منطقه با آن روبرو است، به گفتگو بر مبنای ایده ابتکار صلح هرمز ادامه دهیم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران نشست ویدئویی با شیخ عبدالله بن زاید، وزیر امور خارجه و همکاری‌های بین‌المللی دولت امارات را "بسیار جدی، صریح و دوستانه‌" نامید.

به گزارش انتخاب، ظریف در حساب توئیتری خود نوشت: با آقای عبدالله بن زاید وزیر امور خارجه امارات متحده عربی، گفتگوی ویدئویی بسیار جدی، صریح و دوستانه‌ای داشتم و درباره کرونا و همچنین مسائل دوجانبه، منطقه‌ای و جهانی رایزنی کردیم.

وی افزود: توافق کردیم که با توجه به چالش‌های سخت و انتخاب‌های سخت‌تری که منطقه با آن روبرو است، به گفت‌وگو بر مبنای ایده ابتکار صلح هرمز ادامه دهیم.

نظرات بینندگان