arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۶۷۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۲۳ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

سفارت ایران در اسپانیا: برقراری پروازهای هفتگی در مسیر تهران ـ مادرید ـ تهران

سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا از برقراری پروازهای هفتگی ایران ایر در مسیر تهران ـ مادرید ـ تهران از سپتامبر سال جاری خبر داد. در اطلاعیه منتشر شده آمده است: اطلاعات تکمیلی پیرامون روز، ساعت پرواز و نحوه خرید بلیت از طریق سایت های اینترنتی و دفاتر خدمات مسافرتی طی روزهای آینده با هماهنگی ایران ایر تعیین و مراتب به اطلاع هموطنان رسانده خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا از برقراری پروازهای هفتگی ایران ایر در مسیر تهران ـ مادرید ـ تهران از سپتامبر سال جاری خبر داد.

به گزارش فارس، سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید در اطلاعیه ای از برقراری پروازهای هفتگی ایران ایر در مسیر تهران ـ مادرید ـ تهران خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع هموطنان عزیز مقیم اسپانیا می رساند به دنبال مجموعه اقدامات، تلاش ها و رایزنی های انجام شده از سوی این سفارت از طریق هماهنگی با سازمان هواپیمایی کشوری، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) و همچنین نهادهای ذیربط داخلی در اسپانیا، مجوز پروازهای عادی و هفتگی ایران ایر در مسیر تهران ـ مادرید ـ تهران از سوی مقامات هوانوردی اسپانیا صادر شده است.

براساس این اطلاعیه انشاء الله از ابتدای ماه سپتامبر ۲۰۲۰، پروازهای عادی این شرکت برقرار خواهد شد.

در این اطلاعیه آمده است: اطلاعات تکمیلی پیرامون روز، ساعت پرواز و نحوه خرید بلیت از طریق سایت های اینترنتی و دفاتر خدمات مسافرتی طی روزهای آینده با هماهنگی ایران ایر تعیین و مراتب به اطلاع هموطنان رسانده خواهد شد.

در پی شیوع کرونا و علاقه مندی برخی از دانشجویان و هموطنان ایرانی مقیم اسپانیا برای بازگشت به کشور، با تلاش های سفارت ایران در مادرید و با هماهنگی وزارت امور خارجه کشورمان، سازمان هواپیمایی کشوری و وزراتخانه های راه و بهداشت و دریافت مجوزهای لازم از سوی دستگاه های ذیربط اسپانیا، پروازهای فوق العاده در مسیر تهران - مادرید برای بازگرداندن هموطنان برقرار و اقدام به انتقال آنها به داخل کشور کرد.

نظرات بینندگان