کد خبر: ۵۶۷۹۳۶
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۳ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
رپورتاژ خبری/

ویزای کانادا زندگی تان را از نو می سازد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

در اغلب اوقات وقتی صحبت از مهاجرت و ساخت زندگی جدید در خارج از کشور می شود، کانادا اولین گزینه ای است که درباره آن بحث می شود. احتمالا متقاضیان زمانی به فکر مهاجرت میافتند که از کار و تحصیل و زندگی در کشور خودشان ناامید شده اند، این طور با خودشان فکر می کنند که نمی توانند این جا بمانند و پیشرفت کنند. این جاست که حرف از کانادا به میان می آید، کشوری پیشرفته و ثروتمند که دارای استاندارهای بالای زندگی، تحصیل و کار است.

شاید شما هم یکی از افرادی باشید که رویای زندگی خوب و درآمدی بالا دارید، بنابراین پارسی کانادا به شما توصیه می کند که همین حالا برای دریافت ویزای کانادا اقدام کنید. شاید تعجب کنید و با خودتان بگویید: «چطور؟! مگر می شود با این سرعت به کانادا مهاجرت کرد؟!؟» شاید کمی عجیب باشد، درحالی که این روزا همه از سختی دریافت انواع ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور می گویند، چطور ممکن است به سرعت و به راحتی به کانادا مهاجرت کرد.

ویزای کانادا زندگی تان را از نو می سازد

کانادا به عنوان یکی از معدود کشورهای دنیا در زمینه ارائه خدمات و امتیازات به مهاجرین به صورت برابر با شهروندان خود می باشد. از دیگر دلایلی که موجب شده کانادا در میان مردم با عنوان بهشت مهاجران شناخته شود، می توان به عوامل محیطی و امکانات بسیاری که دولت آن به مهاجرین ارائه می دهد اشاره کرد.

رویای زندگی و کار در کانادا در ذهن تعداد زیادی از مردم وجود دارد، زیرا آن ها و خصوصا افراد حرفه ای تر به خوبی می دانند که این کشور فرصت های بی شماری را برای بهبود کیفیت زندگی و موقعیت های شغلی هر فرد، مقابل شان قرار می دهد. در حقیقت اقامت دائم و ساختن زندگی ایده آل، کار و تحصیل بدون دغدغه در کانادا از جمله مواردیست که به راحتی برای افراد خارجی نیز امکان پذیر است. در همین راستا هم مشاوران پارسی کانادا قصد دارند از مزایای و روش های مهاجرت به کانادا بیشتر برای تان بگویند و همچنین در پایان شما را راهنمایی کنند که چطور در زمانی کوتاه ویزای کانادا را دریافت کنید!

کانادا؛ بهشت مهاجران

گفتنی های بسیاری درباره ی زندگی در کانادا؛ همان کشوری که بیشتر از 80 درصد جمعیت آن در امنیت و رفاه کامل به سر می برند و از زندگی خود رضایت کامل دارند وجود دارد. کشوری که کم ترین میزان جرم و جنایت در دنیا به آن نسبت داده شده و سیاست کشوری خود را بر اساس مهارت و تخصص نیروی انسانی اش برچیده است. قطعا با وجود چنین ویژگی های منحصر به فردی هر متقاضی که قصد مهاجرت به یکی از کشورهای پیشرفته دنیا را داشته باشد آرزوی زندگی در کانادا را در سر می پروراند.

دریافت ویزای کانادا و زندگی در کانادا در طول این چند سال اخیر یکی از محبوب ترین برنامه های افراد به ویژه ایرانی های بسیاری است که به دلایل مختلفی از جمله تحصیل در کانادا، کار یا بیزینس قصد مهاجرت به این کشور را دارند. با توجه به شرایط بسیار مناسب و ایده آلی که دولت کانادا در اختیار شهروندان خود قرار می دهد زندگی در آن یکی از بهترین گزینه های انتخابی به حساب می آید.

ویزای کانادا زندگی تان را از نو می سازد

احتمالا به گوش تان خورده که برخی افراد از سختی ها و معایب مهاجرت به کانادا می گویند، خصوصا افرادی که در راه اخذ ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور، ناموفق بوده اند! اما واقعا این طور نیست. این که مهاجرت به هر کشوری هم دارای مزایا و هم دارای معایب است، برهیچکس پوشیده نیست. اما پارسی کانادا به شما می گوید که مزایای مهاجرت به کانادا در کفه ترازو سنگین تر از معایب آن است!

شاید برای تان جالب باشد که بدانید کانادا از لحاظ مرفه ترین، امن ترین، آزادترین و آرام ترین کشورهای دنیا در صدر جدول قرار دارد. به طوری که امید به زندگی در این کشور 81 سال و بیش از 70 درصد شهروندان آن به دولت شان اعتماد کامل دارند. به طور کلی زمانی که صحبت از زندگی در کشور کانادا به میان می آید اولین انتخاب اکثریت افراد برسی فاکتورهای مهم زندگی از جمله، فرهنگ کانادا، تحصیل در کانادا، کار و هزینه های زندگی در کانادا می باشد. چرا که این دسته از افراد می دانند که در ازای مهاجرت به هر کشور پیشرفته ای بایستی فرصت های بی‌ شماری در جهت بهبود کیفیت زندگی و داشتن موقعیت های متنوع تحصیلی و شغلی برای فرد به وجود آیند. خوشبختانه کانادا همان بهشتی است که این افراد به دنبالش هستند.

شما هم از پس هزینه های زندگی در کانادا برمی آیید!

شاید اولین چیزی که برای مهاجرت به هر کشوری، خصوصا کانادا بررسی می کنید، هزینه های مهاجرت و زندگی در آن جا باشد. مسلما از افراد زیادی شنیدید که کانادا کشوری گران است و باید برای ورود به آن مبلغ بسیار زیادی همراه تان باشد تا بتوانید به راحتی در آن جا زندگی کنید، اما دقیقا این طور نیست.

شاید از کانادا به عنوان کشوری گران یاد شود و تعجب کنید که چطور ممکن است با توجه به گران بودن کانادا سالانه افراد بسیاری قدم در خاک آن گذاشته و زندگی جدیدی را آغاز می کنند. اما در حقیقت این کشور نسبت آمریکا و انگلستان ارزان تر است و افراد ساکن در کانادا درآمدهای بیشتری دارند. این که کانادا کشوری ارزان نیست، کاملا مشخص است اما به دلیل رشد اقتصادی با ثبات، صنایع قوی و نرخ بیکاری پایین، ارزش درآمد افراد در طی زمان رو به افزایش است و بدنه اصلی جامعه در حال رشد اقتصادی می باشد. به همین خاطر در طی سال های گذشته با تعداد بسیار زیادی از افراد مواجه هستیم که قصد خروج از وطن و ساخت یک زندگی نو در کانادا را دارند.

ویزای کانادا زندگی تان را از نو می سازد

پارسی کانادا؛ راهی مطمئن برای اخذ ویزای کانادا

مهم ترین موضوع که باید پیش از انجام هر اقدامی برای مهاجرت به آن توجه کنید، مشورت و صحبت با یک وکیل معتبر مهاجراتی است. شاید شنیده باشید که برخی از روش های اخذ ویزای کانادا بسیار آسان و راحت باشد اما همیشه هم این گونه نیست. شاید روش دریافتی یک ویزا بسیار راحت باشد اما شما نباید ریسک کنید و موقعیت تان را به خطر بیاندازید. چرا که ممکن است با یک بار اشتباه در اخذ ویزای کانادا، سفارت روی تان سخت گیرتر شود و روند مهاجرت تان کند تر شود.

مشواران و وکلای بین المللی موسسه پارسی کانادا، با یک تماس هم در دسترس شما هستند تا روند دریافت ویزای کانادا را برای تان آسان تر کنند. آن ها با بررسی شرایط و پرونده شما، روش مهاجرتی مطمئنی را برای تان انتخاب می کنند و علاوه بر حفظ سرمایه تان، رویای شما یعنی زندگی در کانادا را به واقعیت تبدیل می کنند. انتخاب یک وکیل معتبر و حرفه ای برای دریافت ویزای کانادا مهم است، چرا که بسیار دیده شده که افراد با انتخاب اشتباه، پس از صرف زمان و هزینه های گزاف، نتیجه ای نمی گیرند و از هدف شان دور و دورتر می شوند. انتخاب پارسی کانادا، شما را با کمترین هزینه و حداقل زمان به نتیجه ای مطلوب می رساند.

 

نظرات بینندگان