arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۶۷۹۷۵
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۵ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

باشگاه سپاهان: برانکو ایوانکوویچ یکی از گزینه‌های جانشینی امیر قلعه نویی است

سخنگوی باشگاه سپاهان با بیان اینکه این باشگاه برای انتخاب سرمربی جدید خود گزینه‌های مختلفی دارد، گفت: برانکو ایوانکوویچ یکی از مربیان مدنظر ما است ولی اینکه با وی به تفاهم برسیم مشخص نیست.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سخنگوی باشگاه سپاهان با بیان اینکه این باشگاه برای انتخاب سرمربی جدید خود گزینه‌های مختلفی دارد، گفت: برانکو ایوانکوویچ یکی از مربیان مدنظر ما است ولی اینکه با وی به تفاهم برسیم مشخص نیست.

به گزارش مهر، علی پزشک درباره مطرح شدن نام برانکو ایوانکوویچ برای هدایت تیم سپاهان گفت: چیزی که باید درباره آن صحبت کنیم این است که با استعفای امیر قلعه نویی گمانه زنی ها ادامه دارد و گزینه هایی هم مطرح می کنند. علاقه ای ندارم الان به این موضوع بپردازم ولی کار کردن با باشگاه سپاهان که در سطح استاندارد اروپا در ایران است می تواند فرصت طلایی برای مربیان ایرانی و خارجی باشد. پیشنهادات زیادی از مربیان مختلف به باشگاه رسیده است.

سخنگوی باشگاه سپاهان درباره اینکه گفته می شود این باشگاه برای برانکو در اصفهان هتل هم گرفته است، تصریح کرد: بحث هتل را تایید نمی کنم ولی گزینه های ما متنوع و از طیف های مختلف داخلی و خارجی هستند. در حال بررسی هستیم. می خواهیم انتخاب خوبی داشته باشیم تا فصل بعد نتیجه بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم. باید با تفکر در فرصت مناسب اقدام کنیم.

پزشک با تاکید بر اینکه گزینه بودن برانکو ایوانکوویچ را تکذیب نمی کند، یادآور شد: برانکوجزو گزینه های ما هست ولی اینکه با وی به تفاهم برسیم یا نه مشخص نیست. شما چرا فقط از برانکو اسم می برید؟ما 10 گزینه داریم. اینکه با کدام یک به تفاهم برسیم مشخص نیست.

وی که با شبکه خبر گفتگو می کرد، در خصوص مشکلات مالی باشگاه ها و اینکه انتخاب یک مربی در حد برانکو با چه معیاری صورت می گیرد، اظهار کرد: باشگاه سپاهان استراتژی و برنامه ریزی دارد. موید حرف ما این است که امروز یک ریال و یک دلار هم به بازیکنان خارجی و داخلی بدهکار نیستیم.

سخنگوی باشگاه سپاهان در خصوص اینکه این باشگاه از یک منبع پولی که به صنایع فولاد متصل است، ارتزاق می کند گفت: برای تیم های دیگر هم هست که از بودجه های دولتی استفاده می کنند. مهم این است اگر باشگاهی از منابعی مصرف می کند، نتیجه بگیرد.

نظرات بینندگان