arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۳۷۲۶
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۲۳ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۹

رویترز: یک شرکت اسرائیلی هدف حمله سایبری قرار گرفت

خبرگزاری رویترز گزارش داد یک شرکت اسرائیلی تولیدکننده تراشه‌های الکترونیکی اخیراً هدف حمله سایبری قرار گرفته و بر اثر این حمله مجبور به متوقف کردن بخشی از فعالیت‌های تولیدی خود شده است. بر اساس گزارش رویترز، این شرکت طی بیانیه‌ای اعلام کرده است که به محض اطلاع یافتن از حمله سایبری، مراجع مربوطه را در جریان امور قرار داده و در حال همکاری با تیمی از متخصصان جهانی به‌منظور بازیابی سیستم‌های آسیب‌دیده خود در اسرع وقت است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

خبرگزاری رویترز گزارش داد یک شرکت اسرائیلی تولیدکننده تراشه‌های الکترونیکی اخیراً هدف حمله سایبری قرار گرفته و بر اثر این حمله مجبور به متوقف کردن بخشی از فعالیت‌های تولیدی خود شده است.

به گزارش تسنیم، خبرگزاری رویترز گزارش داد شرکت اسرائیلی «Tower Semiconductor» که در زمینه تولید تراشه‌های الکترونیکی و قطعات نیمه‌هادی فعالیت می‌کند، به‌تازگی هدف یک حمله سایبری قرار گرفته و بر اثر این حمله مجبور شده است برخی از سرورهای خود را خاموش و بخشی از عملیات تولیدی خود را متوقف کند.

بر اساس گزارش رویترز، این شرکت طی بیانیه‌ای اعلام کرده است که به محض اطلاع یافتن از حمله سایبری، مراجع مربوطه را در جریان امور قرار داده و در حال همکاری با تیمی از متخصصان جهانی به‌منظور بازیابی سیستم‌های آسیب‌دیده خود در اسرع وقت است.

این شرکت اسرائیلی همچنین اعلام کرده است که اقدامات ویژه‌ای را به‌منظور جلوگیری از گسترش آسیب‌های ناشی از این حمله سایبری انجام داده است.

شرکت Tower Semiconductor در بیانیه خود درباره این حمله سایبری اظهار داشته است که هنوز ارزیابی دقیقی از اثرات آن بر شرکت انجام نشده است. این شرکت از ارائه جزئیات بیشتر درباره این حمله خودداری کرده است.

شرکت Tower Semiconductor که قبلاً با نام TowerJazz شناخته می‌شد، در حوزه تراشه‌های آنالوگی که در صنایع خودروسازی، تلفن همراه،‌ تأسیسات زیربنایی، پزشکی، هوافضا و صنایع دفاعی کاربرد دارند، فعالیت می‌کند.

نظرات بینندگان