کد خبر: ۵۷۳۷۲۹
تاریخ انتشار: ۴۲ : ۲۳ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۹

سی ان ان: ترامپ اعتراف کرد عامدانه تهدید کرونا را کوچک‌نمایی می‌کند

رسانه‌های آمریکا می‌گویند «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور این کشور اعتراف کرده در حالی که از خطرات ویروس کرونا آگاه است عامدانه این خطر را برای عموم مردم کوچک‌نمایی می‌کند. شبکه خبری «سی‌ان‌ان»، بر اساس فایل صوتی که از یک مصاحبه ترامپ در تاریخ ۱۹ مارس با روزنامه‌نگاری به نام «باب وودوارد» به دست آورده به نقل از ترامپ نوشته است: «همیشه می‌خواهم این مسئله را کوچک جلوه دهم.»
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای با یک خبرنگار آمریکایی اعتراف کرده عامدانه تهدید ناشی از ویروس کرونا را کوچک‌نمایی کرده است.

به گزارش فارس، رسانه‌های آمریکا می‌گویند «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور این کشور اعتراف کرده در حالی که از خطرات ویروس کرونا آگاه است عامدانه این خطر را برای عموم مردم کوچک‌نمایی می‌کند.

شبکه خبری «سی‌ان‌ان»، بر اساس فایل صوتی که از یک مصاحبه ترامپ در تاریخ ۱۹ مارس با روزنامه‌نگاری به نام «باب وودوارد» به دست آورده به نقل از ترامپ نوشته است: «همیشه می‌خواهم این مسئله را کوچک جلوه دهم.»

ترامپ همچنین گفته است: «هنوز هم دوست دارم آن را کوچک جلوه دهم. نمی‌خواهم میان مردم ترس ایجاد کنم.»

رسانه‌های آمریکا از جمله ای‌بی‌سی‌نیوز نوشته‌اند ترامپ یک ماه قبل‌تر از این مصاحبه هم در گفت‌وگو با وودوارد اذعان کرده که می‌داند کووید-۱۹، یک بیماری مرگبار است. این در تناقض با اظهارات علنی ترامپ است که همواره ادعا می‌کند کرونا مشکلی ایجاد نمی‌کند و تا حد زیادی تحت کنترل قرار گرفته است.

ترامپ تنها چند هفته بعد از این اظهارات در یک مصاحبه علنی تلویزیون گفت: «فکر می‌کنم این مسئله به خوبی تمام خواهد شد. فگر می‌کنم وقتی وارد آوریل شویم که هوا گرم‌تر می‌شود، اثر منفی روی این ویروس خواهد داشت.»

 

نظرات بینندگان