arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۴۲۱۰
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۰۸ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۹

معترضان در غزه، تصاویر شاه بحرین را آتش زدند

منابع خبری شنبه شب گزارش دادند: مردم غزه در تظاهراتی علیه سازش، تصاویر «حمد بن عیسی آل خلیفه» شاه بحرین را آتش زدند. همچنین شمار دیگری از مردم فلسطین در غرب کرانه باختری در تظاهراتی، سازش حکام امارات متحده عربی و بحرین با اسرائیل را محکوم کردند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

منابع خبری شنبه شب گزارش دادند: مردم غزه در تظاهراتی علیه سازش، تصاویر «حمد بن عیسی آل خلیفه» شاه بحرین را آتش زدند.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، فلسطینی‌ها با حضور در مرکز شهر «دیر البلح» توافق سازش بحرین با رژیم صهیونیستی را محکوم و تأکید کردند که توافق سازش، خیانت به مقدسات است و بر عزم و اراده مردم فلسطین برای آزادسازی سرزمین خود خللی وارد نمی کند.

همچنین شمار دیگری از مردم فلسطین در غرب کرانه باختری در تظاهراتی، سازش حکام امارات متحده عربی و بحرین با رژیم اشغالگر را محکوم کردند.

قرار است ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) قرارداد سازش میان امارات متحده عربی و بحرین با رژیم صهیونیستی در واشنگتن به صورت رسمی امضا شود.

رژیم صهیونیستی با امارات متحده عربی و بحرین روابط خود را عادی کرده است و این دو کشور به همراه عربستان سعودی به هواپیماهای اسرائیلی اجازه دادند که از حریم هوایی آن ها استفاده کنند؛ مساله ای که بسیاری آن را خیانت به آرمان ملت فلسطین خواندند.

به دنبال آغاز روابط رسمی میان ابوظبی و منامه و تل‌آویو، تماس‌ها و دیدارهای زیادی در روزهای اخیر میان دو طرف انجام شد که واکنش شدید برخی کشورهای منطقه از جمله فلسطینی‌ها را به دنبال داشت.

نظرات بینندگان