کد خبر: ۵۷۴۲۴۸
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۱۲ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۹

حمله تند مجری سرشناس به ترامپ

مجری برنامه «Daily Show»(نمایش روزانه) از شنیدن سخنان رئیس جمهور شگفت زده شد که می گفت کووید ۱۹ را برای جلوگیری از ایجاد وحشت عمومی، کمرنگ کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مجری برنامه «Daily Show»(نمایش روزانه) از شنیدن سخنان رئیس جمهور شگفت زده شد که می گفت کووید ۱۹ را برای جلوگیری از ایجاد وحشت عمومی، کمرنگ کرده است.

«ترِوِر نوا» از سرشناس‌ترین مجری‌های تلویزیونی آمریکا و جهان است. او به عنوان مجری برنامه «Daily Show»(نمایش روزانه) شب گذشته از شنیدن سخنان رئیس جمهور شگفت زده شد که می گفت کووید ۱۹ را برای جلوگیری از ایجاد وحشت عمومی، کمرنگ کرده است. «ترِور نواح» گفت که وحشت به معنای واقعی کلمه مورد علاقه ترامپ است.

مجری سرشناس آمریکایی گفت: شهرهای آمریکا دارند می‌سوزند، حومه‌ها در حال فروپاشی هستند و شعار کارزار انتخاباتی ترامپ اساساً این است: پشت سرت را نگاه کن. من فهمیده‌ام که شما به عنوان یک رهبر نمی‌خواهید مردم وحشت کنند بلکه می‌خواهید به مردم اطلاع دهید که در امنیت خواهند بود! اگر هواپیمایی در حال سقوط باشد، خلبان به مسافران می‌گوید که آرامش خود را حفظ کنید و کمربندهای خود را برای یک ضربه شدید ببندید. اگر ترامپ آن خلبان باشد به همه مسافران می‌گوید که نگران نباشید، همه چیز ردیف است! کمربندها رو ول کنید الان بهترین زمانه که پاهاتونو دراز کنید. بای‌بای!(خداحافظ)

«ترِوِر نوا» در ادامه گفت: و این واقعاً گیج کننده است،چون من اول فکر می‌کردم ترامپ خیلی احمق است و نمی‌تواند بفهمد ویروس چه عواقبی دارد! اما معلوم شد که او واقعاً در خلوت در این مورد باهوش و زیرک بوده است. اما او انقدر احمق بوده که توی ضبط مکالمه‌اش از سوی «باب وودوارد» این‌ها را عنوان نکرده است.

رئیس‌جمهور آمریکا در واکنش به انتشار فایل صوتی وی که در آن از کوچک‌نمایی تهدید کرونا می‌گوید، ضمن پذیرش این موضوع گفت که نمی‌خواسته باعث ترویج وحشت و هراس از این بیماری شود.

ترامپ طی سخنرانی در کاخ سفید، با اذعان به اینکه افکار عمومی را فریب داده تا از وحشت همگانی درباره ویروس کرونا جلوگیری کند، گفت: ما نمی‌خواهیم القای وحشت داشته باشیم.

فارس

نظرات بینندگان