arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۴۳۹۸
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۲۳ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۹

وزیر خارجه امارات برای امضای توافق با اسرائیل وارد آمریکا شد

«عبدالله بن زاید»، وزیر امور خارجه امارات در رأس هیأتی سیاسی وارد ایالات متحده آمریکا شد. وزارت خارجه این کشور شامگاه یکشنبه گزارش داد که بن‌زاید به همراه هیأت مذکور، توافق صلح ادعایی بین امارات و اسرائیل موسوم به توافق ابراهیم را امضا خواهد کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

وزیر امور خارجه امارات در رأس هیأتی برای امضای توافق سازش با رژیم صهیونیستی وارد واشنگتن شد.

به گزارش فارس، «عبدالله بن زاید»، وزیر امور خارجه امارات در رأس هیأتی سیاسی وارد ایالات متحده آمریکا شد.

خبرگزاری رسمی امارات (وام) به نقل از وزارت خارجه این کشور شامگاه یکشنبه گزارش داد که بن‌زاید به همراه هیأت مذکور، توافق صلح ادعایی بین امارات و رژیم اشغالگر قدس موسوم به توافق ابراهیم را امضا خواهد کرد.

در بیانیه وزارت خارجه امارات آمده، عبدالله بن زاید به نیابت از «محمد بن‌زاید»، ولی‌عهد ابوظبی و به دعوت رئیس جمهور آمریکا راهی واشنگتن شده است.

در این بیانیه نیز تصریح شده است که «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم تل آویو نیز در مراسم امضای توافق مذکور که روز سه‌شنبه خواهد بود، حضور خواهد داشت. بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی نتانیاهو به همراه خانواده‌اش در این مراسم شرکت خواهد کرد.

قرار بود در این مراسم محمد بن زاید به عنوان مقام ارشد امارات حضور داشته باشد با این حال رسانه‌های امارات دو هفته پیش بدون اشاره به چرایی عدم حضور اعلام کردند که ولی‌عهد ابوظبی در این مراسم حضور نخواهد داشت.

نظرات بینندگان