arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۴۸۵۰
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۱۱ - ۲۶ شهريور ۱۳۹۹

کشف ۲تن و ۴۵۳ کیلو تریاک در "میرجاوه"

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: ماموران انتظامی شهرستان میرجاوه طی درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر، ۲تن و ۴۵۳ کیلو تریاک را کشف کردند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: ماموران انتظامی شهرستان میرجاوه طی درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر، ۲تن و ۴۵۳ کیلو تریاک را کشف کردند.

 سردار"محمد قنبری"، در تشریح این خبر گفت: با کسب خبری مبنی بر جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی توسط اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر، از مناطق مرزی "میرجاوه" به مرکز استان موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر "میرجاوه" با رصد تحرکات اعضای این باند، سرانجام شب گذشته قاچاقچیان را که با ۲ دستگاه خودروی زانتیا و یک دستگاه وانت تویوتا در یکی از محورهای فرعی این شهرستان در حال انتقال مواد مخدر به مرکز استان بودند مشاهده کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ که با ورود به منطقه کمین پلیس، خود را در چنگال قانون می دیدند برای فرار از محل بدون توجه به ایست و اخطار مأموران، اقدام به تیر اندازی به سمت خودروهای انتظامی کرده که با آتش پرحجم تکاوران پلیس مواجه شدند.

سردار قنبری گفت: در نهایت پس از یک ساعت درگیری سنگین، قاچاقچیان عرصه را برخود تنگ دیده و با رها کردن خودروهای حامل مواد و استفاده از تاریکی شب به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

وی بیان داشت: در بازرسی از خودرو های به جامانده از قاچاقچیان۲تن و ۴۵۳ کیلو تریاک به همراه ۲ قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان خاطر نشان کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی در جای جای استان پهناور سیستان و بلوچستان، هیچ نقطه امنی را برای اشرار، قاچاقچیان و سوداگران مرگ باقی نخواهد گذاشت و با عزمی راسخ در برابر آنها خواهد ایستاد.

 ایلنا

نظرات بینندگان