arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۸۰۹۵
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۰ - ۱۴ مهر ۱۳۹۹

امیر کویت: موضع ما در قبال مسئله فلسطین ثابت است

امیر کویت بر موضع ثابت این کشور در حمایت از مسئله فلسطین در محافل بین‌المللی تأکید کرد. پیشتر هیأت وزیران فلسطین با صدور بیانیه‌ای ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت صباح الأحمد امیر کویت، از مواضع این کشور در دفاع از آرمان فلسطین و ایستادگی در برابر تلاش‌های مربوط به حذف این آرمان به ویژه اجرای طرح آمریکایی«معامله قرن»، طرح الحاق اراضی فلسطینی و نیز مخالفت کویت با عادی‌سازی قدردانی کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

«محمد اشتیه» نخست‌وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین که برای عرض تسلیت به مناسبت درگذشت «صباح الأحمد» امیر کویت به این کشور سفر کرده است، روز یکشنبه(دیروز) با «نواف الأحمد الجابر الصباح» امیر جدید کویت دیدار کرد.

به گزارش فارس، نواف الأحمد در این دیدار تأکید کرد که کویت خط‌مشی امیر فقید این کشور در قبال فلسطین و ملت آن را ادامه خواهد داد.

طبق گزارش وبگاه «الخلیج الجدید»، اشتیه به نمایندگی از سوی «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درگذشت صباح الأحمد امیر کویت را تسلیت گفت.

پیشتر هیأت وزیران فلسطین با صدور بیانیه‌ای ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت صباح الأحمد امیر کویت، از مواضع این کشور در دفاع از آرمان فلسطین و ایستادگی در برابر تلاش‌های مربوط به حذف این آرمان به ویژه اجرای طرح آمریکایی«معامله قرن»، طرح الحاق اراضی فلسطینی و نیز مخالفت کویت با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی قدردانی کرد.

کویت در چند روز گذشته بارها بر موضع ثابت خود در حمایت از تشکیل کشور فلسطین در مرزهای ۱۹۶۷ تأکید کرده است.

نظرات بینندگان