arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۸۱۰۳
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۱۰ - ۱۴ مهر ۱۳۹۹

بیش‌از سه تن موادمخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف سه تن و۳۶۵ کیلو گرم موادمخدر در عملیات شب گذشته پلیس این استان خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف سه تن و۳۶۵ کیلو گرم موادمخدر در عملیات شب گذشته پلیس این استان خبر داد.

سردار احمد طاهری   اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر زاهدان با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق را که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر را از میرجاوه به زاهدان داشتند، شناسایی کردند.

وی گفت: شب گذشته ماموران پلیس زاهدان با همکاری انتظامی شهرستان‌های میرجاوه و خاش در قالب چند تیم عملیاتی با پایش منطقه و انجام یک سری اقدامات تخصصی، اعضای این باند قاچاق را که با یک دستگاه پژو در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در حوالی منطقه میرجاوه بودند، مشاهده و به آنها دستور ایست دادند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: قاچاقچیان که خود را در محاصره پلیس دیدند با تیراندازی به سمت ماموران قصد فرار از محل را داشتند که بر اثر آتش پرحجم تکاوران پلیس، عرصه را برخود تنگ دیدند و پس از رسیدن به مخفیگاه خود با رها کردن خودرو به سمت ارتفاعات و مناطق سخت گذر متواری شدند.

وی با بیان اینکه در این عملیات یک قاچاقچی دستگیر شد، افزود: در بازرسی از خودرو قاچاقچیان و همچنین مخفیگاه آنان سه تن و ۳۶۵ کیلو گرم مواد مخدر شامل سه تن و ۲۸۸ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک و ۷۶ کیلو و ۸۰۰ گرم حشیش کشف شد.

سردار طاهری با بیان اینکه دیگر قاچاقچیان متواری شناسایی و تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط این استان پهناور اجازه نخواهد داد که قاچاقچیان مواد مخدر و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه‌ای احساس امنیت و آرامش کنند و برخورد پلیس با آنان قاطع خواهد بود.

ایرنا

نظرات بینندگان