arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۸۱۳۳
تاریخ انتشار: ۰۷ : ۱۲ - ۱۴ مهر ۱۳۹۹

مجری مناظره اول: خانواده ترامپ با نزدن ماسک، قانون‌شکنی کردند

مجری و اداره کننده مناظره اول دو نامزد انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا ضمن انتقاد از خانواده ترامپ به دلیل نزدن ماسک در این مناظره گفت که آنها قانون‌شکنی کرده‌اند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

گزارش‌ها حاکی از آن است که اعضای خانواده «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در اولین مناظره انتخاباتی با وجود دستورات قانونی برای زدن ماسک، از این کار خودداری کردند.

به گزارش فارس، بر اساس همین گزارش حتی یکی از کارکنان حاضر در این مناظره به خانواده ترامپ ماسک ارائه کرده‌، اما آنها ترجیح داده‌اند که از ماسک استفاده نکنند.

«کریس والاس»، مجری شبکه خبری فاکس نیوز و اداره‌کننده این مناظره در مصاحبه‌ای با «استیو کورتِس»، یکی از مشاوران انتخاباتی ترامپ روز گذشته (یکشنبه) به بحث و جدل در این خصوص پرداخت و از این اقدام خانواده ترامپ انتقاد کرد.

به نوشته وبگاه خبری هیل، کورتس در پاسخ به این پرسش که آیا خانواده ترامپ فکر کردند که قوانین ایمنی و بهداشتی شامل حال آنها نمی‌شود، مدعی شد همه پیش از برگزاری این مناظره تست کرونا داده بودند و افراد از یکدیگر فاصله داشتند.

والاس در ادامه، صحبت‌های مشاور ترامپ را تکذیب کرد و گفت خانواده ترامپ در این خصوص قانون‌شکنی کرده‌اند.

توضیحات مشاور انتخاباتی دونالد ترامپ در حالی مطرح شده که همین مجری تلویزیونی پیشتر فاش کرده بود که ترامپ و خانواده‌اش در محل برگزاری مناظره به موقع حاضر نشدند تا از آنها تست کرونا گرفته شود.

روز جمعه، تست کرونای ترامپ و همسرش ملانیا، مثبت اعلام شد و پس از آن نیز گزارش‌هایی از ابتلای دستکم ۹ تن از کارکنان و خبرنگاران و نمایندگان کنگره که در کاخ سفید حضور داشتند نیز مورد تأیید قرار گرفت.

ابتلای ترامپ به ویروس کرونا توجه عموم را به این مسئله معطوف کرده که او علیه این ویروس اقدامات احتیاطی را انجام نداده است.

تاکنون خبر‌های ضد و نقیضی در خصوص درمان و وضعیت جسمانی دونالد ترامپ منتشر شده‌اند.

نظرات بینندگان