arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۸۲۱۵
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۱۹ - ۱۴ مهر ۱۳۹۹

کشف اجساد ۷ قربانیِ سیل و طوفان در مرز ایتالیا و فرانسه

مقامات فرانسه و ایتالیا اعلام کردند که اجساد هفت قربانی دیگر طوفان و سیل در منطقه‌ای در شمال غربی ایتالیا در نزدیکی مرز فرانسه پیدا شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مقامات فرانسه و ایتالیا اعلام کردند که اجساد هفت قربانی دیگر طوفان و سیل در منطقه‌ای در شمال غربی ایتالیا در نزدیکی مرز فرانسه پیدا شده است.

 از این تعداد پنج جسد در شمال غربی ایتالیا کشف شد که شامل چهار جسد یافت شده در سواحل دریا در نزدیکی شهر ونتی‌میلیا بوده است. مقامات احتمال می‌دهند که برخی از این اجساد از فرانسه به پایین ساحل منتقل شده باشد.

اجساد دو نفر دیگر نیز به دست تیم جست‌وجو و نجات ایتالیا در خاک فرانسه پیدا شد. یکی از این دو قربانی یک چوپان بود و دیگری فردی که درون خودرو در میان سیل گیر افتاده و جان سپرده بود.

به این ترتیب شمار کلی اجساد یافت شده در این حادثه طبیعی که از روز جمعه آغاز شد به ۹ نفر رسید که دست کم هشت نفر از آنان به طور مستقیم به دلیل آب‌بردگی یا سقوط جان باخته‌اند. تاکنون چندین نفر از ناپدیدشدگان در این حادثه زنده پیدا شده‌اند اما هنوز دست کم ۲۱ نفر دیگر مفقود هستند.

به گزارش یورونیوز، با گذشت سه روز از فاجعه طبیعی، بسیاری از ساکنان منطقه هنوز به آب، برق و تلفن دسترسی ندارند. مقامات فرانسوی می‌گویند ارتباط روستای لارویا به کلی با جهان خارج قطع شده و آنها مجبور شده‌اند از طریق ایجاد یک پل هوایی با بالگرد به این روستا امدادرسانی کنند.

ایسنا

نظرات بینندگان