arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۸۲۶۱
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۲۳ - ۱۴ مهر ۱۳۹۹

مقام ستاد انتخاباتی ترامپ: کرونا گرفتن ترامپ به او در برابر بایدن مزیت می‌دهد

یک مقام ستاد انتخاباتی «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا مبتلا شدن ترامپ به کرونا به او در برابر رقیبش، «جو بایدن» مزیت می‌دهد. «ارین پرین»، مدیر بخش ارتباطات ستاد انتخاباتی ترامپ گفته مبتلا شدن رئیس‌جمهور آمریکا به کرونا موجب شده او درباره این بیماری «تجربه دست اول» داشته باشد و این یک مزیت خاص برای او در برابر بایدن به شمار می‌رود. پرین تصریح کرد: «او، تجربه بودن در جایگاه فرماندهی کل قوا را دارد. تجربه تاجر بودن دارد و حالا تجربه مبارزه با ویروس را دارد. این تجارب دست اول چیزهایی هستند که جو بایدن آنها را ندارد.»
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یک مقام ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ گفته اینکه او به کرونا مبتلا شده موجب داشتن مزیت در برابر رقیبش جو بایدن می‌شود.

به گزارش فارس، یک مقام ستاد انتخاباتی «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا مبتلا شدن ترامپ به کرونا به او در برابر رقیبش، «جو بایدن» مزیت می‌دهد.

به نوشته پایگاه هیل، «ارین پرین»، مدیر بخش ارتباطات ستاد انتخاباتی ترامپ گفته مبتلا شدن رئیس‌جمهور آمریکا به کرونا موجب شده او درباره این بیماری «تجربه دست اول» داشته باشد و این یک مزیت خاص برای او در برابر بایدن به شمار می‌رود.

پرین در مصاحبه با شبکه خبری فاکس‌نیوز گفت: «داشتن تجربه دست اول همیشه موجب می‌شود نحوه مرتبط بودن فرد با رویدادی که در حال وقوع است، تغییر پیدا کند.»

وی اضافه کرد: «این موضوع البته نحوه صحبت کردن ترامپ درباره این بیماری را هم تغییر خواهد داد، چون او اکنون در این باره تجربه دست اول دارد.»

پرین تصریح کرد: «او، تجربه بودن در جایگاه فرماندهی کل قوا را دارد. تجربه تاجر بودن دارد و حالا تجربه مبارزه با ویروس را دارد. این تجارب دست اول چیزهایی هستند که جو بایدن آنها را ندارد.»

او اضافه کرد: «این تجارت دست اول چیزهایی هستند که رئیس‌جمهور ترامپ چهار سال دیگر در قدرت باقی بماند. البته، اکنون که ترامپ، این تجربه را از سر گذارنده به گونه‌ای متفاوت درباره آن صحبت کند.»

این اظهارات پرین در توئیتر با تمسخر روبرو شده. کاربران می‌گویند اظهارات او به معنی این است که بی‌احتیاطی ترامپ که موجب ابتلایش به بیماری کووید-۱۹ شده، ارزش بیشتری نسبت به اقدامات احتیاطی بایدن برای در امان ماندن از این ویروس دارد.

«دونالد ترامپ» از چند روز پیش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان «والتر رید» در واشنگتن بستری شده است. او ساعتی قبل‌تر در توئیتر اعلام کرد ساعت ۱۸:۳۰ به وقت محلی از این بیمارستان ترخیص خواهد شد.

«هوپ هیکس»، دستیار ترامپ، «نیک نولا»، محافظ شخصی او و برخی از دیگر کارکنان کاخ سفید در روزهای گذشته به این ویروس مبتلا شده‌اند. روزنامه یو‌اس‌ای‌تودی نوشته با مثبت شدن نتیجه آزمایش مک‌اینانی، اکنون ۹ نفر از نزدیکان ترامپ به کووید-۱۹ مبتلا شده‌اند.

شبکه خبری ان‌بی‌سی چند روز پیش گزارش داده بود  بعد از مثبت شدن نتیجه آزمایش ابتلای «دونالد ترامپ» به بیماری «کووید-۱۹» کاخ سفید در هراس فرو رفته است.

برخی از رسانه‌های آمریکا در روزهای گذشته گزارش داده‌اند کاخ سفید روز پنجشنبه از بیماری هیکس خبر داشته، اما در ابتدا تلاش کرده این مسئله را از عموم پنهان کند.

نظرات بینندگان