arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۸۳۳۱
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۲ - ۱۵ مهر ۱۳۹۹

بایدن: از ابتلای ترامپ به کرونا تعجب نکردم

نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا در نشستی گفته از ابتلای رئیس‌جمهور آمریکا به کرونا متعجب نشده زیرا او ملاحظات ایمنی را رعایت نمی‌کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

«جو بایدن»، نامزد حزب دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا روز گذشته (دوشنبه) در نشستی به میزبانی شبکه خبر‌ی «ان‌بی‌سی»، دلیل ابتلای دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا به کرونا را عدم رعایت آداب ایمنی و بهداشتی توصیف کرد.

به گزارش فارس، به نوشته وبگاه خبری نیوزمکس، بایدن در این نشست همچنین گفت ابتلای ترامپ غافلگیرکننده نبود؛ زیرا او ملاحظات ایمنی را رعایت نمی‌کرد.

بایدن گفت: «صادقانه بگویم من [از ابتلای ترامپ به کرونا] تعجب نکردم.»

وی افزود: «هر فردی که در تماس با این ویروس قرار می‌گیرد، با گفتن اینکه اصلاً "[این ویروس] مهم نیست و فاصله‌گذاری اجتماعی مهم نیست" به نظرم مسئول هر اتفاقی است که سر خودش می‌آید.»

ترامپ که صبح روز پنجشنبه از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داده بود روز جمعه به دلیل وخامت وضعیت سلامتی‌اش به بیمارستان نظامی «والتر رید» در حومه واشنگتن منتقل شد.

وی عصر روز دوشنبه (به وقت واشنگتن) از بیمارستان مرخص شد و به کاخ سفید بازگشت.

ترامپ در اولین پیام ویدئویی خود بعد از ترخیص از بیمارستان ضمن تأکید بر اینکه درس‌های زیادی از کرونا آموخته از مردم کشورش خواست به این ویروس اجازه تسلط یافتن بر آنها را ندهد.

نظرات بینندگان