arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۸۶۱۷
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۲۱ - ۱۶ مهر ۱۳۹۹

تماس جدید پرسپولیس با وکیل برانکو / بوسیچ: پول را به این زودی‌ها نمی‌دهند

دارو بوسیچ، وکیل برانکو درباره آخرین تماس خود با باشگاه ایرانی اظهار داشت: پرسپولیس با من تماس گرفت و از من درخواست کرد شماره حساب بانکی به این باشگاه بدهم. درحالیکه قبلا از من شماره حساب برانکو را دریافت کرده بود. وی افزود: وقتی از مدیران پرسپولیس زمان دریافت باقی مانده طلب برانکو را پرسیدم جواب دادند نمی‌توانند پول را به این زودی‌ها بدهند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

وکیل برانکو از تماس مدیران باشگاه پرسپولیس برای دریافت شماره حساب برای واریز پول این مربی خبر داد.

به گزارش فارس، باشگاه پرسپولیس این روزها درصدد تامین منابع مالی لازم برای پرداخت مطالبات باقی مانده برانکو ایوانکوویچ و تسویه حساب با این مربی کروات است‌.

به جز جریمه دیرکرد، پرسپولیس در حال حاضر ۷۸۴ هزار یورو به سرمربی پیشین خود بدهکار است و طبق حکم کمیته انضباطی به دلیل پرداخت نکردن پول کامل برانکو پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته شده است.

این درحالی است که تا هفته آینده اگر پرسپولیس موفق به تسویه حساب با برانکو نشود احتمال اعمال جریمه سنگین تر برای این باشگاه مانند کسر امتیاز وجود دارد.

دارو بوسیچ، وکیل برانکو درباره آخرین تماس خود با باشگاه ایرانی در گفت و گو با فارس اظهار داشت: پرسپولیس با من تماس گرفت و از من درخواست کرد شماره حساب بانکی به این باشگاه بدهم. درحالیکه قبلا از من شماره حساب برانکو را دریافت کرده بود.

وی افزود: وقتی از مدیران پرسپولیس زمان دریافت باقی مانده طلب برانکو را پرسیدم جواب دادند نمی‌توانند پول را به این زودی‌ها بدهند.

نظرات بینندگان