arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۸۶۲۰
تاریخ انتشار: ۳۵ : ۲۲ - ۱۶ مهر ۱۳۹۹

بیمارستان جم: شرایط بالینی استاد شجریان، مشابه ساعت گذشته و تحت درمان تیم پزشکی می باشند

آخرین وضعیت محمدرضا شجریان خسروی آواز ایران اعلام شد. مسوولان بیمارستان جم در سایت این بیمارستان اعلام کردند: در راستای اطلاع رسانی به مردم هنر دوست و هم میهنان عزیز باستحضار میدساند، شرایط بالینی استاد عزیزمان، مشابه ساعت گذشته و تحت درمان تیم پزشکی می باشند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

آخرین وضعیت محمدرضا شجریان خسروی آواز ایران اعلام شد.

به گزارش انتخاب، مسوولان بیمارستان جم در سایت این بیمارستان اعلام کردند: در راستای اطلاع رسانی به مردم هنر دوست و هم میهنان عزیز باستحضار میدساند، شرایط بالینی استاد عزیزمان، مشابه ساعت گذشته و تحت درمان تیم پزشکی می باشند.

استاد شجریان از ۲۵ مرداد سال جاری به مدت ۱۰ روز به دلیل افت سطح هوشیاری و شوک سپتیک در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان جم بستری شده بود.

وی بهمن سال گذشته نیز به علت بروز مجدد اختلالات ریوی ناشی از بیماری قلبی در بیمارستان جم بستری شد و بامداد روز جمعه دوم اسفند ۹۸ همایون شجریان فرزند وی با انتشار تصویری از نمایشگر علایم حیاتی پدر از دوستداران وی رفع نگرانی کرد.

«خسرو آواز ایران» پنجم فروردین سال جاری با حال عمومی مناسب از بیمارستان ترخیص شد و بر اساس اعلام هیات مدیره بیمارستان جم اقدامات درمانی وی زیر نظر پزشکان معالج در خارج از بیمارستان انجام گرفت.

 

نظرات بینندگان