arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۸۶۶۶
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۱ - ۱۷ مهر ۱۳۹۹

قطر: ۹۰ درصدی زیرساخت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ آمده شده اند

یک مقام ارشد ورزشی قطر از آماده‌سازی ۹۰ درصدی زیرساخت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ خبر داد. ناصر الخاطر، دبیر کمیته عالی پروژه‌ها و میراث جام جهانی ۲۰۲۲ قطر درباره حضور جانی اینفانتینو، رئیس فیفا در قطر و بازدید از ورزشگاه البیت اظهار داشت: با اشتیاق فراوانی از او استقبال کردیم و این ورزشگاه معرف مردم شهر الخور، فرهنگ و تاریخ قطر خواهد بود. ورزشگاه البیت از طراحی منحصر به فردی برخوردار است. بی‌صبرانه منتظر نخستین ضربه توپ در این ورزشگاه در جام جهانی ۲۰۲۲ هستیم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یک مقام ارشد ورزشی قطر از آماده‌سازی ۹۰ درصدی زیرساخت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ خبر داد.

به گزارش تسنیم، ناصر الخاطر، دبیر کمیته عالی پروژه‌ها و میراث جام جهانی 2022 قطر به خبرگزاری تاس روسیه گفت: درباره روند آماده‌سازی زیرساخت‌های جام جهانی 2022 باید بگویم همه چیز عالی پیش می‌رود. تمامی پروژه‌های مرتبط 90 درصد پایان یافته‌اند و در این شرایط تمرکزمان از ساخت‌وسازها به سمت نهایی‌سازی برنامه‌های عملیاتی و آماده‌سازی خدمات به هواداران فوتبال معطوف شده است. ما همچنین روی تبلیغ و پوشش رسانه‌ای جام جهانی 2022 تمرکز می‌کنیم تا افراد بیشتری از قطر دیدن کنند و از یک جام جهانی بی‌نظیر لذت ببرند.

وی درباره حضور جانی اینفانتینو، رئیس فیفا در قطر و بازدید از ورزشگاه البیت اظهار داشت: با اشتیاق فراوانی از او استقبال کردیم و این ورزشگاه معرف مردم شهر الخور، فرهنگ و تاریخ قطر خواهد بود. ورزشگاه البیت از طراحی منحصر به فردی برخوردار است. بی‌صبرانه منتظر نخستین ضربه توپ در این ورزشگاه در جام جهانی 2022 هستیم.

ناصر الخاطر در خاتمه خاطرنشان کرد: میزبانی از جام جهانی فوتبال برای نخستین‌بار در جهان عرب و خاورمیانه افتخاری بزرگ است. ما مسئولیت سنگینی را به ویژه پس از شیوع جهانی ویروس کرونا احساس می‌کنیم. به آینده امیدوار هستیم و آماده میزبانی از هواداران فوتبال سراسر جهان در نوامبر 2022 و برپایی جشن بزرگ خواهیم بود.

نظرات بینندگان