arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۹۰۵۳
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۱۸ - ۱۹ مهر ۱۳۹۹

ستایش برادرزاده بن لادن از سیاست‌های ترامپ در خاورمیانه

دختر برادر اسامه بن لادن، رهبر سابق القاعده، علنا سیاست‌های ترامپ درباره خاورمیانه را مورد ستایش قرار داد و تاکید کرد که انتخاب مجدد وی برای جلوگیری از تکرار حملات ۱۱ سپتامبر ضرورت دارد. نور بن لادن، دختر برادر اسامه بن لادن در سرمقاله خود نوشت، به خاطر حمایت از ترامپ، همان اندک دوستانش را از دست داده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دختر برادر اسامه بن لادن، رهبر سابق القاعده، علنا سیاست‌های ترامپ درباره خاورمیانه را مورد ستایش قرار داد و تاکید کرد که انتخاب مجدد وی برای جلوگیری از تکرار حملات ۱۱ سپتامبر ضرورت دارد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، نور بن لادن، دختر برادر اسامه بن لادن در سرمقاله خود نوشت، به خاطر حمایت از ترامپ، همان اندک دوستانش را از دست داده است.

وی که متولد سوئیس است در The Spectator نوشت: این اظهارنظرهای سیاسی به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد و من بابت بیان دیدگاه‌ها و عقاید سیاسی‌ام از جانب افرادی واکنش‌های منفی دریافت کردم که شخصیت واقعی خودشان را نشان دادند. از نقطه نظر جامعه شناسی، بسیار جالب است که در برخی از محافل نخبه‌گرا طرفداری از دونالد ترامپ بیش از یدک کشیدن نام بن لادن باعث ناراحتی من شده است.

نور بن لادن همچنین گفت، بابت بازخورد اظهاراتش در پی ابتلای ترامپ به کروناویروس که در رسانه‌های اجتماعی مطرح شد، بسیار شوکه شده است.

وی همچنین گفت که کیم جونگ اون،‌ رهبری کره شمالی همدردی خود را با ترامپ بیش از بسیاری از بدخواهان وی مطرح کرده است.

این زن جوان در مصاحبه سپتامبر خود با نیویورک پست گفته بود که انتخاب مجدد ترامپ می‌تواند از حملات بعدی تروریستی مانند ۱۱ سپتامبر جلوگیری کند.

وی همچنین در نامه‌ای سرگشاده برای تمام آمریکایی‌ها سیاست‌های خاورمیانه و چین ترامپ را ستود.

نظرات بینندگان