arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۹۳۹۷
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۱۶ - ۲۱ مهر ۱۳۹۹

کشف بیش از دو تن مواد مخدر و دستگیری ۱۲۶۳ خرده فروش در پایتخت

رییس پلیس پایتخت از کشف بیش از دو تن مواد مخدر و دستگیری ۱۲۶۳ خرده فروش در پایتخت خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رییس پلیس پایتخت از کشف بیش از دو تن مواد مخدر و دستگیری ۱۲۶۳ خرده فروش در پایتخت خبر داد.

 سردار حسین رحیمی در اجرای طرح ظفر که برای برخورد با جرائم مرتبط با مواد مخدر است و هفتمین مرحله آن امروز به اجرا درآمد گفت: همکاران من در پلیس مبارزه با مواد مخدر در عملیاتی ۷۲ ساعته که به پشتوانه روزها کار اطلاعاتی و شناسایی انجام شد، با اجرای ۱۹۶ حکم قضایی ۲۴ قاچاقچی عمده و ۱۲۶۳ خرده فروش مواد مخدر را شناسایی و دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح شش باند بزرگ قاچاق و توزیع موادمخدر نیز شناسایی و منهدم شد، گفت: در مجموع بیش از۲۱۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این طرح کشف و ضبط شد. همچنین ۱۱ باب خانه که به محلی برای مصرف و توزیع موادمخدر بدل شده بود هم شناسایی و پلمب شد.

سردار رحیمی با بیان اینکه اجرای طرح‌های برخورد با مجرمان مواد مخدر ادامه خواهد داشت، گفت: انهدام باندی با ۷۴۰ کیلوگرم موادمخدر و چهار عضو و نیز انهدام باندی دیگر با ۲۱۰ کیلوگرم موادمخدر از جمله مهم‌ترین پرونده‌های طرح ظفر بود.

رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه از ابتدای امسال تا کنون حدود ۱۷ تن انواع موادمخدر از سوی پلیس مبارزه با موادمخدر کشف و ضبط شده است. گفت: برخورد با سوداگران و قاچاقچیان موادمخدر از دانه درشت‌ها تا خرده فروشان از اولویت‌های پلیس و درصدر مطالبات مردم است و ما به جد آن را ادامه خواهیم داد.

نظرات بینندگان