arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۹۴۸۱
تاریخ انتشار: ۰۴ : ۱۱ - ۲۲ مهر ۱۳۹۹

حضور بدون ماسک ترامپ در گردهمایی انتخاباتی فلوریدا

رئیس جمهور آمریکا که به تازگی بیماری کرونا را پشت سر گذاشته است در گردهمایی انتخاباتی خود در فلوریدا بدون ماسک حضور یافت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس جمهور آمریکا که به تازگی بیماری کرونا را پشت سر گذاشته است در گردهمایی انتخاباتی خود در فلوریدا بدون ماسک حضور یافت.

به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دوشنبه شب به رقابت‌های انتخاباتی بازگشت و در نخستین گردهمایی تبلیغاتی در ایالت فلوریدا پس از بهبودی از بیماری کرونا شرکت کرده است.

بر اساس این گزارش، ترامپ در حالی بار دیگر از عملکرد خود در مدیریت ویروس کرونا دفاع کرده است که نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد اختلاف وی با بایدن بیشتر شده و شانس کمتری برای پیروزی در انتخابات نوامبر دارد.

ترامپ دوشنبه شب در گردهمایی انتخاباتی در سنفورد ایالت فلوریدا شرکت کرد، این نخستین برنامه انتخاباتی وی از ۶ برنامه‌ای است که قصد دارد طی هفته جاری در آن شرکت کند.

ترامپ این بار هم حاضر به استفاده از ماسک نشد. این در شرایطی است که هزاران نفر از طرفداران ترامپ نیز بدون رعایت فاصله اجتماعی شانه به شانه یکدیگر ایستاده بودند و اکثر آن‌ها ماسک بر چهره نداشتند.

ترامپ بار‌ها به بهبودی خود از بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: پزشکان می‌گویند که من در برابر این ویروس مصون شده‌ام. من احساس قدرت زیادی می‌کنم.

حضور ترامپ در این گردهمایی انتخاباتی در حالی است که تنها ۳ هفته فرصت به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نوامبر باقی است. ترامپ تلاش زیادی را آغاز کرده است تا روند تحولات انتخاباتی را به نفع خودش رقم بزند.

اصرار ستاد انتخاباتی ترامپ بر برگزاری گردهمایی‌های حضوری بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حالی است که تاکنون بیش از ۷.۸ میلیون نفر در آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شده و حدود ۲۱۴ هزار نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.

نظرات بینندگان