arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۹۶۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۲ - ۲۳ مهر ۱۳۹۹

کشف ۳۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در تهران

سرپرست معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف ۳۵ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در جنوب تهران خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سرپرست معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف ۳۵ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی علیشاهی افزود: ۱۹ مهر ماه خبری مبنی بر دپو مقادیر زیادی فرآورده نفتی در محله قلعه نو تهران دریافت و بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه نشانی دقیق محل دپوی گازوئیل شناسایی و تیمی از ماموران این پلیس به نشانی اعلامی اعزام شدند، گفت: تحقیقات اولیه نشان از این داشت، مردی بدون مجوزهای قانونی با احداث انباری مقدار زیادی گازوئیل در مخازن بزرگ جمع آوری و از شبکه توزیع خارج کرده است.

سرپرست معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران بیان داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و تیمی از ماموران به محل اعلامی اعزام و موفق شدند ۳۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف کنند.

به گفته سرهنگ علیشاهی محل مورد نظر پلمب و میزان این کشفیات دو میلیارد ریال از سوی کارشناسان برآورد شد و متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

نظرات بینندگان